Teşkilat Dizisinde Ters Köşe! Ayrılacak İsim...

TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Teşkilat'ta seyirciye ters köşe geldi! Teşkilat dizisinden bakın hangi isim ayrılıyor!

Dizi Haberleri 03.06.2021 - 12:02 03.06.2021 - 12:19 Ece Sahan

TRT 1'de ekranlara gelen ve ilk bölümü ile reyting rekorları kıran dizisi Teşkilat yeni sezonda yeni değişikliklerle girecek! 

Çaglar Ertuğrul, Deniz Baysal, Ezgi Eyüboğlu gibi isimlerin yer aldığı Teşkilat dizisi ikinci sezon onayını aldı. Ancak dizi sezon arası sonrası değişiklerle başlayacak. 

Milli İstihbarat Teşkilatı'ndan özel bir ekibin maceralarına odaklan dizi özellikle milliyetçi izleyicilerini kendine çekmeyi başardı. Dizide yer alan isimler ve heyecan dolu bölümler her hafta reytinglerde zirveyi kaptırmamayı başardı. 

Ancak dizi hakkında ayrılık haberleri de geldi. Dizinin Serdar'ı Çağlar Ertuğrul'un yapımın sözlerini tutmadığı gerçekçesiyle diziden ayrılmak istediğini iletti. Bu haber üzerine dizinin izleyicileri büyük tepki gösterdi. Dizinin yakışıklı başrolü Çağatay Ertuğrul'un diziden ayrılmasını istemeyen hayranlar sosyal medyada büyük bir baskı yaptı. 

Bunun üzerine iddiaların odağındaki isim olan Çağlar Ertuğrul ayrılık iddiaları için manidar bir paylaşım yaptı. Sosyal medyadan hayranların sürekli olarak diziden ayrılacak mısın sorularına karşılık yakışıklı oyuncu The Wolf Of Wall Street filminden bir GIF paylaştı. Bu GİF'te  Leonardo Di Caprio "I’m not f.. leaving" diyor. Yani Türkçe anlamıyla "Ayrılmıyorum kahrolasıcı" diyor.

Peki Çağlar Ertuğrul ayrılacak mı?

Teşkilat dizisinin Serdar'ı Çağlar Ertuğrul'un yaptığı paylaşım her ne kadar manidar bulunarak hakkındaki ayrılık haberlerine yorumlansada henüz anlaşma sağlanamadı. Yani bu paylaşım seyirciye spoiler vermemek için yapılmış olabilir. 

Ancak gelen bilgilere göre yapım şirketinin yakışıklı oyuncuyu ikna etmekte kararlı olduğu öğrenildi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@