Teşkilat Dizisinden Ayrılıklar Bitmiyor! Yaprak Dökümü!

TRT'nin reytingler rekorları kıran dizisi Teşkilat'ta ayrılıklar durmuyor! Dizinin sevilen bir ismi daha veda etti!

Dizi Haberleri 18.05.2021 - 12:49 18.05.2021 - 13:36 Ece Sahan

Rüzgar gibi başlayan ve ilk bölümü ile reyting rekorları kıran Teşkilat dizisi ilgiyle takip edilmeye devam ediliyor. Ancak Teşkilat dizisinde ayrılıklar başladı. 

Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Ezgi Eyüboğlu gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı Teşkilat dizisi bomba gibi bir başlangıç yapmış ve reyting rekorları kırmıştı. Dizi sosyal medya da ilk bölümü ile büyük yankı uyandırmıştı.

Teşkilat dizisi son bölümü ile yine adından söz ettirmeye başardı. Milli İstihbarat Teşkilatı'nda çalışan özel bir ekibe odaklanan dizinin heyecanı ve tansiyonu bir an bile düşmüyor. Hal böyle olunca dizi adından söz ettirmeyi başarıyor. 

AYRILIKLAR BİR BİR BAŞLADI!

Teşkilat dizisinin son bölümü büyük heycanlara sebep oldu. Dizinin 11. son bölümünde Zayed Fadi operasyonu başarıyla sonuçlandı.

Yıllar sonra Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal'ı yeniden partner olarak bir araya hem de bir aksiyon dizisinde bir araya getiren Teşkilat dizisi hayran kitlesi giderek büyüyor. Dizide ki tüm oyuncuların hayran kitlesi katlanarak büyümeye devam ederken, diziden ayrılıklar da yaşanmaya devam ediyor. 

Teşkilat 11. bölümünde yien büyük heyevanlar yaşandı. Fadi'ye kendini ispatlamak isteyen Leyal işleri eline alır ve kendi başına olaylara kalkışır. Bu sırada ekip Teşikalt ekibi de Fadi’nin herkesten gizlediği oğluna ulaşır. 

Ancak olaylar Leyal'ın planladığı şekilde gitmez ve Leyal, işleri batırıdığı gerekçesiyle Fadi tarafından öldürülür. Leyal'i oynayan Azra Bölek, böylelikle diziden 11. bölüm itibariyle ayrılmış oldu. 

AZRA BÖLEK KİMDİR?

Teşkilat dizisinde canlandırdığı Leyal karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Azra Bölek, Devlet Tiyatrosu oyuncusudur. Aynı zamanda dansçı olan Böle, Halk Dansları Topluluğu’nda yer alıyor.  Azra Bölek, ilk olarak Cengiz Kaçan’ın seslendirdiği Kışa Döndü Mevsimler adlı şarkının klipinde rol almılştı. 

Last Step adlı yapımın hem yönetmeni hem de yapımcısı olan Azra Bölek, Teşkilat dizisinde canlandırdığı Leyal karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@