Teşkilat dizisinden başrol veda etti! Resmen ayrıldı

TRT 1 ekranlarında reyting rekorları kıran Teşkilat dizisinden başrol ayrılığı yaşanıyor. Her hafta pazar günleri reyting rekorları kıran Teşkilat dizisinden beklenmedik ayrılığı başrol açıkladı!

Dizi Haberleri 28.06.2021 - 02:06 28.06.2021 - 02:06 Berkay Keskin

Yayınlandığı pazar akşamları reyting rekorları kıran Teşkilat dizisinden üzen haber geldi. Teşkilat dizisi başrolü diziye veda etti! Ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Teşkilat beklenmedik ayrılık gerçek oldu.

Teşkilat dizisi yıldızları tatilde!

TRT 1 ekranların reyting rekorları kıran Teşkilat dizisi başrolleri Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal tatilde beraber. Teşkilat dizisinin yıldızları Deniz Baysal eşi Barış Yurtçu, Çağlar Ertuğrul ve Kayla Manukyan çifti ile birlikte Çeşme'de tatil yapıyor.

Teşkilat dizisinden peş peşe ayrılıklar!

TRT 1 ekranlarında yayınlan Yapımcılığını Tims&B'nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ketche'nin oturduğu, başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu ve Mesut Akusta'nın yer aldığı Teşkilat dizisi sezon finalinde Fadi karakterine hayat veren Mehmet Usta ile Şef karakterine hayat veren Ahmet Utku diziye veda etmişti!

Çağlar Ertuğrul Teşkilat'tan ayrıldı!

15. bölümüyle Teşkilat 2. sezonu şimdiden merak konusu oldu. Tatil için arkadaşlarıyla eğlenen Teşkilat dizisi yıldızlarından Çağlar Ertuğrul yeni sezonda beraber olmayacağız ancak dostluğumuz baki diyerek Deniz Baysal'a takıldı!

Teşkilat Serdar yeni sezonda yok!

TRT 1 ekranlarında Teşkilat dizisinde yer alan ve Serdar karakterini canlandıran Çağlar Ertuğrul'un Deniz Baysal'a takılması sonrası magazincilerin Serdar karakteri bitti mi sözüne "Serdar'lar ölür Serdar'lar gider yenileri gelir" diyerek espirileri sürdürmeye devam eden Çağlar Ertuğrul son bölümde Eren sahnesi de atıfta bulunarak yeni sezonda galiba olmayacağım diyerek hayranlarını üzdü.

Bir çok diziden teklif alan Teşkilat dizisi Serdar'ı Çağlar Ertuğrul yeni sezonda ekranda görmek mümkün ancak Teşkilat dizisinde yer almayacak. 

Çağlar Ertuğrul yeni dizisi gelir gelmez sizlere paylaşılacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@