Teşkilat Dizisine Kurtlar Vadisi'nden 2 Bomba İsim Geliyor! Teşkilat ve Kurtlar Vadisi Birleşiyor!

TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Teşikilat yeni sezonuna bomba bir isim daha dahil oluyor! Kurtlar Vadisi ve Teşkilat birleşiyor!

Dizi Haberleri 26.07.2021 - 15:19 26.07.2021 - 15:20 Ece Sahan

Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Ezgi Eyüboğlu, Mehmet Usta, Ezgi Şenler gibi isimlerin yer aldığı TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Teşkilat'a yeni sezon için transferker devam ediyor.

TRT'nin bu sezona ilk bölümleri ile reyting rekorları kırdığı dizisi aksiyon dizisi Teşkilat yeni sezona gümbür gümbür geliyor. Yeni sezona yeni oyuncular ile hazırlanan Teşkilat'a Kurtlar Vadisi'nin efsaneleri dahil oluyor!

Milli İstihbarat Teşkilat'ından başarılı bir grubun hikayesinin anlatıldığ dizi ilk bölümü ile adından söz ettirmişti. Dizi reytinglerde birinci olmasına rağmen dizide Serdar karakterine hayat veren dizinin başrolü yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul diziden ayrılmak istemişti. Ertuğrul verilen sözlerin tutulmadığını söylerek diziye veda etmek istemişti.

2 ÖNEMLİ İSİM BİRDEN!

Çağlar Ertuğrul'un ikna edildiği haberleri gelirken diziye yeni isimler de dahil olmaya devam ediyor. Yeni sezonda Teşkilat'ta Kurtlar Vadisi'nin efsanelerini görmeye hazır olun. Kurtlar Vadisi'nin Kara'sı ve Memati'si Teşkilat'a dahil oluyor.

Devlet'in içerden ve dışardan düşmanlarla nasıl mücadele ettiğini Milli İstihbarat üzerinden anlatan bol aksiyon sahneli Teşkilat dizisi yeni sezonda da adından söz ettirmeye hazırlanıyor. Teşkilat dizisine dizinin kitlesine uzak olmayan bir başka efsane dizi Kurtlar Vadisi'den 2 önemli isim dahil oluyor.

Yayınlandığı dönem büyük bir reyting elde eden adını unutulmaz içerisine yazdıran devlet ve mafya arasındaki savaşı anlatan Kurtlar Vadisi ile Teşkilat dizisi birleşiyor!

Teşkilat dizisine Kurtlar Vadisi'nin Kara'sı Hakan Boyav ve Kurtlar Vadisi'nin Memati'si Gürkan Uygun dahil oluyor. Hakan Boyav son olarak ATV'nin Maraşlı dizisine dahil olmuştu. Gürkan Uygun ise son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde boy göstermişti.

2 DİZİ BİRLEŞİYOR MU?

Teşkilat ve Kurtlar Vadisi dizisinin birleşeceğine dair iddialar da kuvvetlendi. 2 dizi de mafya ve devlet savaşı ve ilişkileri anlatırken Kurtlar Vadisi'nden Teşkilat'a 2 oyuncununn dahil olması yoksa gerçekleşiyor mu dedirtti?

2 dizinin birleşeceğine söylentiler hayranları meraklandırırken henüz konuya dair bir açıklama gelmedi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@