TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Teşkilat'ta Serdar karakterine hayat veren Çağlar Ertuğrul diziden ayrıldığı açıklanmıştı. Gizli oyun ortaya çıktı!

Başrollerinde Çağlar Etuğrul, Deniz Baysal, Ezgi Eyüboğlu, Mesut Akusta gibi oyuncuların yer aldığı Teşkilat dizisinde başrol oyuncusu Çağlar Ertuğrul'un diziden ayrıldığı açıklanmıştı. 

Yakışıklı ve başarılı oyuncu Çağlar Ertuğrul iki yıldır yer aldığı TRT dizisi Teşkilat'tan ayrıldığını ve yeni sezonda yer almaaycağını açıklamıştı. Çok geçmeden dizinin yapım şirketi de oyuncuya teşekkürlerini sunmuştu.

 Star TV ile Yalı Çapkını Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?  Star TV ile Yalı Çapkını Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Çağlar Ertuğrul Teşkilat dizisinden gerçekten ayrıldı mı? Teşkilat dizisinde Serdar gerçekten ölecek mi?

Gerçek Ortaya Çıktı!

13219833-728xauto

Geçtiğimiz sene de verilen sözleirn tutulmadığı gerekesiyle diziden ayrılmak istediğini yapımcıya ileten ve ancak daha sonra ikna edilen Çağlar Ertuğrul bu sene diziden ayrıldığını açıklamıştı.

Başarılı oyuncu sosyal medya hesabından Teşkilat dizisindeki karelerini paylaşım tüm ekibe teşekkür etmişti. 

Dizinin yapım şirketi de ünlü oyuncuya kattıkları için teşekkür etmişti. 

Dizinin hayranları ise Serdar'sız bir Teşkilat dizisinin olmayacağını söyleyerek sosyal medyadan tepki göstermişti. 

Meğer gerçek farklıymış!

62945a6c4e3fe12564064cf0

Teşiklat dizisinin hamlesi ortaya çıktı! Bir zamanlara damga vuran dizi Poyraz Kareyel'de ilerleyen sezonlarda Poyraz'ın öldüğü gösterilmiş hatta cenazesi ve ölü bedeni toprağa verilmiş şekilde gösterilmiş ve İlker Kaleli'nin diziden ayrıldığı duyrulmuştu. 

Ancal çok geçmeden seyirci şaşırtılmış ve Poyraz Kareyel'in gizli bir görev için ölü taklidi yaptığı ortaya çıkmıştı. 

Teşkilat dizisinde dizinin hayranları ikinci bir Poyraz vakası beklediklerini Serdar'sız bir Teşkilat'ın olamayacağını ümit ettiklerini dile getirdi.