TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Teşkilat oyuncu kadrosuna bomba isimler katmaya devam ediyor. EDHO ve Kurtlar Vadisi'nin unutulmaz isimleri Teşkilat'ta!

TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Teşkilat yeni sezonunda bomba isimleri kadrosuna kattı. Ekranların unutulmaz aksiyon dizisi Kurtlar Vadisi'nden oyuncuları alan Teşkilat şimdide EDHO'dan isimleri kadrosuna kattı.

Çağlar Ertuğrul, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Deniz Baysal, Ezgi Şenler, Mehmet Usta gibi isimlerin yer aldığı Teşkilat dizisi yeni sezona hazırlanıyor. Kadrosuna güçlendiren Teşkilat bu sezon da adından söz ettirecek. 

Teşkilat dizisinde bu sezon Kurtlar Vadisi'nin fenomen karakteri Memati'ye hayat veren Gürkan Uygun  dahil olmuştu. Teşkilat dizisi transferlerine devam ediyor. 

Seversin Dizisi İzleyicileri İsyan Bayrağı Çekti! Seversin Dizisi İzleyicileri İsyan Bayrağı Çekti!

Aksiyon, mafya, devlet dizilerinin seyircileri için müjdeli haber geldi. Kurtlar Vadisi'nden sonra Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan da ünlü isimler Teşkilat'ın kadrosuna geçti.

ATV'nin reyting rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan önemli bir isim Teşkilat dizisine geçti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Haşmet Façalı'sı artık Teşkilat'ta boy gösterecek!

ATV'nin reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Haşmet Façalı karakterine hayat veren oyuncu Turgut Tunçalp yeni sezonda bir başka reyting rekortmeni diziye geçti. Turgut Tunçalp yeni sezonda TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Teşkilat kadrosuna geçti.

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmazdan-teskilata-bomba-transfer-9a76ee

Turgut Tunçalp bu haberi sosyal medya hesabından setten çektiği bir kare ile duyurdu.