Teşkilat dizisi ikinci sezonuna yeni transferlerle başladı. 2.sezonundan ilk fragmanın yayınlandığı dizide görülen isimler ise şimdiden izleyiciyi heyecanlandırdı. İşte o isimler...

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ,yapımcılığını Tims&B Productions'un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ketche'nin oturduğu, senaryosunu Ethem Özışık'ın kaleme aldığı Teşkilat dizisinin 2.sezonunun ilk fragmanı yayınlandı!

Yeni sezonuna bomba gibi hazırlanan dizinin fragmanında yer alan iki usta isim ise heyecanları artırdı. 

Başrollerini Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya'nın paylaştığı ve kadrosunda Serdar Yeğin, Pervin Ünalp, Bora Karakul, Volkan Polat Yiğit, Erdem Alpyürük, Hilal Anay, Atılay Uluışık, Mert Karabulut, Feray Darıcı, Ahmet Uğur Say,Yavuz Bingöl gibi usta isimlerin yer aldığı diziye iki usta isim dahil oldu.

teskilatin-yildizi-sessiz-sedasiz-ayrildi-yeni-projesi-bile-belli-ama-trtden-hala-aciklama-yok

Berk Atan Gönül Dağı Çekimlerinde En Çok Zorlandığı Anları İtiraf Etti! Berk Atan Gönül Dağı Çekimlerinde En Çok Zorlandığı Anları İtiraf Etti!

Kurtlar Vadisi'nde Memati karakterini canlandıran ve son olarak Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde gördüğümüz  Gürkan Uygun  ve usta isim Hakan Bayov kadroya katıldı.

İki dev ismin kadroya dahil olması hayranlarını sevindirdi. Dizinin ikinci sezonun Eylül'ün ikinci haftası başlaması bekleniyor.

Konusu!

Milli İstihbarat Teşkilatı'nda çalışan bir grup istihbaratçının iş ve özel hayatını ekranlara taşıyan  Teşkilat dizisinde Mit'in bu zamana kadar bilinmeyen yönleri izleyiciye aktarılmaktadır. Mit'in başarı hikayelerine, karşılaşılan zorluklardaki mücadelelerine ve  savaş yöntemlerinde kullanılan teknolojik yöntemlerine ilk kez izleyici de tanıklık etmektedir. Kahramanlığa giden bu yolda aksiyon, heyecan ve gerilim dolu anlar ekranlara gelmektedir.