TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat’ta dün akşam herkesi üzen bir sahne yaşandı. Mete başkan vuruldu tüm ekip büyük şok yaşadı. Reyting rekorları kıran diziyi yakından takip eden izleyiciler ise Teşkilat Mete başkan öldü mü sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, Teşkilat dizisi Mete Başkan öldü mü, diziden ayrıldı mı? Mesut Akusta teşkilat dizisinden neden ayrıldı?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat 39. bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Sevilen dizinin yeni bölümünde yaşananlar ise izleyicilere adeta şok etkisi yarattı. Son bölümde Yıldırım, Mete başkanı vurdu Bütün ekip büyük şok yaşadı. Geçtiğimiz yıl beyin kanaması geçirerek diziye ara vermek zorunda kalan Mesut Akusta'nın dizideki akıbeti ise izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. Teşkilat Mete Başkan öldü mü? Mesut Akusta Teşkilat dizisinden ayrıldı mı?

Gözden kaçırmayın

İyilik Dizisini "Yabancı Damat" Kurtaracak! Özgür Çevik Bombası Heyecanı Arttırdı! Özgür Çevik Kimdir? İyilik Dizisini "Yabancı Damat" Kurtaracak! Özgür Çevik Bombası Heyecanı Arttırdı! Özgür Çevik Kimdir?

teskilat-mete-baskan-oldu-mu-teskilat-mesut-akusta-diziden-ayrildi-mi-4

Teşkilat Mete Başkan öldü mü, diziden ayrıldı mı?

TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni Teşkilat 39. bölümü ile 20 Mart pazar akşamı ekrana geldi. Ekibini Yıldırım ile mücadelesi devam ederken Mete Başkanın vurulma sahnesi izleyiciler de Büyük bir şaşkınlık yarattı. O sahnede ekran başında izleyenleri gözyaşlarına boğulurken özellikle Serdar'ın baba gibi sevdiği Mete başkana söylediği sözler yürek yaktı. Mete başkanın oğlu Gürcan'la vedası da ekran başında izleyenleri gözyaşlarına boğdu. Şimdi ise yeni bölüm fragmanı izleyiciler tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor. Mesut Akusta'nın teşkilat dizisinden ayrılıp ayrılmadığı izleyicilerin en önemli günlerinden biri haline dönüştü. Peki Teşkilat Mete başkanı öldü mü? Mesut Akusta Teşkilat dizisinden ayrıldı mı?

teskilat-mete-baskan-oldu-mu-teskilat-mesut-akusta-diziden-ayrildi-mi-3

Mesut Akusta teşkilat dizisinden ayrıldı mı?

Ekranlarında geçtiğimiz sezon yayınlanmaya başlayan ve MİT mensubu bir ekibin operasyonlarını, özel hayatlarını konu alan Teşkilat dizide izleyiciler tarafından çok sevildi. Mesut Akusta, Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baykal gibi isimlerin başrollerini paylaştığı dizinin geniş oyuncu kadrosu da dikkat çekti. Aynı zamanda Türkiye'nin en büyük prodüksiyonunu dizisi olarak bilinen Teşkilat’ta her oyuncu ayrı bir seviliyor. Mesut Akusta geçtiğimiz yıl teşkilat dizisine geçirdiği beyin kanamasın nedeni ile kısa süreli bir ara vermek zorunda kalmıştı. Yeniden ekibe katılan Mesut Akusta eskisi kadar yoğun sahnelerde yer almıyordu. Şu an için Mesut Akusta’nın Teşkilat dizisinden ayrıldığına dair bir açıklama yapılmadı. Yeni bölümde Mete başkanın akıbeti belli olacak.