TRT 1'in sevilen dizisi Teşkilat’ta Çağlar Ertuğrul krizi yaşanıyor. Peki teşkilat Serdar ölüyor mu? Çağlar Ertuğrul Teşkilat dizisinden ayrılacak mı?

TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Teşkilat 26. bölüm fragmanı yayınlandı. Kayıp olduğu bir buçuk aylık süre boyunca başına gelenleri öğrenen Serdar yeni bölüm de büyük bir krizin eşiğine geliyor. Teşkilat dizisinin yeni bölümünde Serdar'ın başına gelenler gündemi belirleyecek. Peki teşkilat dizisi Serdar ölüyor mu? Çağlar Ertuğrul teşkilat dizisinden ayrılacak mı?

TRT 1 ekranlarının dev bütçeli ve MİT destekli dizisi Teşkilat 26. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Serdar kayıp olduğu bir buçuk aylık süreçte yaşadıklarını öğrenmiş beyninin kontrol altında olduğunu anlamıştı. Aldığı haberler sonucunda büyük bir yıkım yaşayan Serdar ülkesine ve ekip arkadaşlarına zarar vermemek için intiharın eşiğine geliyor. Teşkilat 26. bölüm fragmanında Serdar'ın başına silah dayanması izleyiciler de Merak uyandırdı. Teşkilat Serdar ölecek mi, ölüyor mu gibi soruların yanıtı merak konusu oldu. Özellikle Çağlar Ertuğrul'un Altın Kelebek Ödülleri sırasında yaptığı davranıştan sonra tepki alması nedeniyle diziden kovulduğu öne sürülmüştü. Peki Çağlar Ertuğrul Teşkilat dizisinden ayrılacak mı? Teşkilat Serdar ölüyor mu?

Teşkilat Serdar ölecek mi?

Teşkilat 26 bölümünde özel ekip Türkiye'ye düzenlenmesi planlanan büyük saldırıyı önlemek için büyük bir çaba içine giriyor. Ekibe gelen mesajda ilk bombanın Türkiye'nin kalbinde patlayacağı sonrasında ise 12 saat arayla yeni bir bombanın daha patlayacağı ifade ediliyor. Serdar ise zor günler geçiriyor hem ekibe hem de ülkeye zarar vermemek için intihar etmeye kalkıyor. Ayrıca bu sırada Serdar'a yeni bir mesaj daha geliyor ve Serdar daha fazla dayanamayarak silahı başına dayıyor.

teskilat-serdar-oluyor-mu-caglar-ertugrul-teskilat-dizisinden-ayrildi-mi-2

Hadise'den Bircan Bali'ye Sert Çıkış! Hafsanur Sancaktutan'a Desteğini Esirgemedi! Hadise'den Bircan Bali'ye Sert Çıkış! Hafsanur Sancaktutan'a Desteğini Esirgemedi!

Çağlar Ertuğrul Teşkilat'tan ayrılıyor mu?

Teşkilat dizisinin yeni bölüm fragmanını izleyen izleyiciler Çağlar Ertuğrul Teşkilat’tan ayrılıyor mu sorusunun yanıtını aramaya başladı. Teşkilat Serdar ölecek mi ölüyor mu gibi soruların yanıtı en çok merak edilenler arasında yer alıyor. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz akşam yapılan Altın Kelebek Ödülleri sırasında Çağlar Ertuğrul Tamer Karadağlı ya bir gönderme yapmış ve tepki çekmişti. Bu nedenle Çağlar Ertuğrul'un diziye veda edeceği konuşuluyor ancak şu an için böyle bir karar alınmış değil.