Teşkilat’ın yıldızı sessiz sedasız ayrıldı! Yeni projesi bile belli ama TRT’den hala açıklama yok

Teşkilat dizisinde adeta yaprak dökümü yaşanıyor. Çağlar Ertuğrul’dan sonra o isimde diziye veda etti, çoktan yeni proje anlaşmasını yaptı.

Dizi Haberleri 21.06.2021 - 10:32 21.06.2021 - 10:32 Volkan Arık

TRT1’de sezonun iddialı yapımları arasında yer alan Teşkilat, henüz yeni başlamasına rağmen sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti. Dizinin sezon finali öncesinde çağlar Ertuğrul’un ayrılacağı yönünde haberler gündeme gelmişti. Çağlar Ertuğrul’dan sonra bir başrol daha diziden ayrılıyor. Üstelik oyuncunun yeni projesi bile belli oldu, ancak TRT hala bir açıklama yapmıyor.

Teşkilat dizisi TRT1 ekranlarında sezona fırtına gibi başlayan yapımlar arasındaydı. Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, Ezgi Eyüboğlu, Mesut Akusta, Nihat Altınkaya gibi isimlerin başrolde yer aldığı dizi reytinglerde de müthiş bir başarıya imza attı. Ancak sezon finali öncesinde önce başrol oyuncularından Çağlar Ertuğrul’un ayrılık haberi geldi, sonrasında ise dizinin yıldızlarından birinin daha ayrıldığı ortaya çıktı.

YENİ DİZİSİ BİLE BELLİ OLDU

Teşkilat dizisinde ajan Ceren karakterine hayat veren genç oyuncu Ezgi Eyüboğlu, yeni dizi anlaşması yaptı. Güzel oyuncu yeni sezonda Teşkilat dizisinde yer almayacak. Pastel Film tarafından hazırlanan Ölüm Bize Yakışır adlı dizide konuk oyuncu olacağı konuşulan Ezgi Eyüboğlu’nun bu dizideki rolü kalıcı da olabilir.

teskilatin-yildizi-sessiz-sedasiz-ayrildi

ÇOK ÜNLÜ İSİMLER KADRODA

Gazeteci Birsen AltuntaŞ’ın haberine göre yönetmenliğini Devrim Yalçın'ın üstlendiği Ölüm Bize Yakışır isimli dizinin kadrosunda Ezgi Eyüpoğlu' da yer alıyor. Dizinin yaz dizisi olarak başlayacağı öğrenilirken İlayda Alişan, Hazal Şubaşı ve Ceren Moray gibi isimler de yer alıyor.

TEŞKİLAT DİZİSİ BAŞARISIYLA PARMAK ISIRTTI

TRT1’de ilk sezonu ile ekranlara gelen, kadrosunda Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Ezgi Eyüpoğlu, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Ahmet Ugur Say ve Yavuz Bingöl gibi isimlerin yer aldığı Teşkilat dizisi sezonun en çok konuşulan yapımları arasında yer aldı. Milli İstihbarat Teşkilatı’nın da desteklediği dizi MİT mensuplarının zorlu görevlerini ve vatan mücadelelerini konu alıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@