TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat’ta yaprak dökümü devam ediyor. Mete başkan karakterinden sonra bir isim daha diziye veda edecek. Bu defa tüm dengeler değişecek, senaryo sil baştan yazılacak. Peki Teşkilat’ta veda eden oyuncu kim? İşte merak edilenler…

TRT1 ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi Teşkilat’ta tempo bir an olsun düşmüyor. Aksiyon sahneleri ile çok sevilen dizide Mete Başkanın ölümü hem ekibi hem de ekran başında izleyenleri çok üzmüştü. Cenaze sahnesinde ise ekiple birlikte izleyenler de gözyaşlarına boğuldu. Ancak bu ayrılık son değil. 2. sezonu ile de ekranlara damga vuran dizide yeni ayrılıklar da peş peşe geliyor. Mete başkandan sonra şimdi de o isim veda edecek. İşte detaylar…

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

TRT1 ekranlarında Tims&B’nin yapımcılığını üstlendiği, Teşkilat yazı grubunun senaryosunu yazdığı, Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Turgut Tunçalp, Gürkan Uygun gibi isimlerin ise başrollerinde yer aldığı Teşkilat dizisinden peş peşe ayrılık haberleri de gelmeye devam ediyor. Son olarak dizide Mete Başkan karakterine hayat veren Mesut Akusta veda etmişti. Mete başkanın ölümü tüm ekibi gözyaşlarına boğarken bir ayrılık haberi daha geldi. Bu defa kötü karakterlerden biri diziye veda ediyor. Ancak bu ölüm de Halit Başkanı çok üzecek gibi görünüyor. Peki, Teşkilat dizisinden ayrılacak oyuncu kim?

Mete Başkanın vedası herkesi ağlattı

Teşkilat dizisinde Mete Başkan karakterine hayat veren Mesut Akusta, Geçtiğimiz sezon finali sonrasında beyin kanaması geçirmişti. Yaşanan kötü olayın ardından ekranlarda çok sık görünmeyen dizi çekimlerinde de mümkün olduğu kadar az yer alan Mesut Akusta geçtiğimiz hafta diziye veda etti. Teşkilat son bölümde Mete başkanın ölümü hem ekibi hem de ekran başında izleyenleri gözyaşlarına boğdu.

teskilatta-yaprak-dokumu-suruyor-mete-baskandan-sonra-o-da-gidiyor-senaryo-sil-bastan-yazilacak-3

O isim de veda ediyor

Ancak teşkilat dizisinde tek Ayrılık Mete başkanın ayrılığı olmayacak. Ezgi Eyüboğlu'nun Hayat verdiği Ceren karakteri de gelecek günlerde diziye veda edecek. Ceren karakterinin hikayesi bittiği için diziden ayrılacağı öğrenildi. Aslında bu karakter geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru veda edecekti. ancak dizide karakterin çok sevilmesi nedeniyle senaryo tamamen değişmiş ve bir süre daha dizide kalmasına karar verilmişti. Ceren karakterinin hangi bölümde ayrılacağı ise ilerleyen günlerde belli olacak. Ceren karakteri ölmeden önce Halit başkanın kızı olduğunu da öğrenecek.