TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Teşkilat yeni sezona yeni bombalarla başlıyacak. Dizinin Serdar'ı yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul diziden çıkmak istediğini yapımcıya iletmişti. Yapımcının sezon sonuna kadar ikna ettiği Çağlar Ertuğrul'un ayrılğı kesinleşti.

Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul'u yıllar sonra yeniden buluşturan Teşkilat hayranlarına kötü haber gelirken müjdeli bir haber geldi. Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin ardından Teşkilat dizisinde buluşan Çağlar Ertuğrul ve Deniz Baysal maalesef yeniden ayrılıyor.

Dizinin Serdar'ı Çağlar Ertuğrul verilen sözlerin tutulmadığı gerekçesiyle diziden ayrılmak istemişti. Diziye dair artık bir bağı olmadığını hisseden yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul diziden ayrılacağına dair haberleri bir süre yanıt vermiş daha sonra sezon finaline kadar burada olacağını söylemişti.

Çağlar Ertuğrul Teşkilat Dizisinde Ayrılıyor!

Çağlar Ertuğrul TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Teşkilat'tan ayrılma isteğini yineleyerek yapımcıya iletti. Yakışıklı oyuncu yeni sezon için yeni proje görüşmelerine dahi başladı.

Çağlar Ertuğrul'un ayrılık kararını bu sefer onaylayan yapım şirketi diziye bomba bir isimi getiyor. ATV'nin Maraşlı dizisine final yaptırması ile dizinin Celal Kün'ü Burak Deniz TRT ile el sıkıştı.

Burak Deniz Teşikilat dizisine dahil oldu!

Gelen kulis bilgilerine göre Burak Deniz, TRT'nin yüksek ücretini geri çevirmedi. TRT'deki Teşkilat dizisinde Serdar karakterinin ayrılması ile dahil olacak olan yeni istihbaratçı karaktere hayat verecek olan Burak Deniz'in ara vermeden ekranlarda yer almak istediği öğrenildi.

Anlaşma sağlandığı takdirde dizide Serdar karakterinin tersi bir karakter olacağı öğrenilen yeni MİT'çi Burak Deniz'in performansı şimdiden merak konusu oldu.