Amazon Prime'ın en popüler ve yılın en çok konuşulan dizilerinden biri olan The Boys 3. sezon çekimleri başladı! Peki The Boys 3. sezon ne zaman yayınlanacak? Jensen Ackles'li 3. sezon için bomba açıklamalar geldi. Solider Boy hayran bırakacak!

Amazon'un en popüler yapımlarından biri olan süper kahramanlara farklı bir bakış açısı yanıstan başarılı dizi The Boys 3. sezon çekimleri başladı. Dizinin hayranları dizinin 3. sezonunu merakla bekliyor. Peki dizinin yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak?

Dijital platformların en kaliteli işlerine imza atan Amazon'un en iyi yapımlarından biri kuşkusuz The Boys. İlk 2 sezonu ile adından söz ettiren The Boys 3. sezon çekimleri de başladı. Dizinin başrol oyuncuları yeni sezon ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Dizinin başrol oyuncularından Laz Alonso dizinin 3. sezonu ile ilgili olarak ilk sezondan çok  daha fazla karanlık ve kanlı olacak dedi. Alonso 3 sezonun çok fazla merak uyandıracağını da ekledi. 

Garth Ennis ve Darick Robertson'ın aynı adlı çizgi romanından uyarlanan, Eric Kripke'nin yazdığı The Boys, günümüzde süper kahramanlar olsaydı nasıl karanlık tipler olacağını ve gerçek karanlık yüzlerini gösteriyor ve eleştirel bir bakış açısı sunuyor. İlginç hikayesi ve her bölüm sonu ağızları açık bırakan bölüm sonları ile kendisine hayran bırakan dizinin 3. sezon çekimleri Kanada'da devam ediyor. 

SUPERNATURAL'DEN GELİYOR

İyilik ve Kasaba Doktoru dizisinden kötü haber! Yalı Çapkını dizisi sonları oldu! İyilik ve Kasaba Doktoru dizisinden kötü haber! Yalı Çapkını dizisi sonları oldu!

Diziye bu sezon efsane dizi Supernatural dizisinden Jensen Ackles, Soldier Boy olarak dahil olacak. 

NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

The Boys dizisinin 3. sezon yeni bölümlerinin Eylül - Ekim aylarında yayınlanması bekleniyor.