Netflix'in çok sevilen tarihi dizilerinden biri olan The Crown'un yeni sezonu büyük bir heyecanla bekleniyordu. 4.

Netflix'in çok sevilen tarihi dizilerinden biri olan The Crown'un yeni sezonu büyük bir heyecanla bekleniyordu. 4. sezon tanıtımı bugün yayınlanan The Crown için Netflix tarih verdi. Peki The Crown 4. sezon ne zaman başlayacak? Hadi gelin birlikte bakalım...Kraliçe II. Elizabeth’in tahttaki yıllarına ve Britanya monarşisini ayakta tutmak için yaptıklarına odaklanan, Netflix dizisi The Crown, son olarak geçtiğimiz yıl üçüncü sezonuyla ekranlara gelmişti. Kraliçe'ye hayat veren ismin değiştiği son sezonda Claire Foy yerine Olivia Colman gelmişti.

The Crown 4. sezonda neler değişecek? Bu sezon, Oscar ödüllü Colman'ın Kraliçe olarak son dönüşü olacak. Margaret Thatcher döneminin yanı sıra Prens Charles ve Prenses Diana’nın çalkantılı evliliğini de kapsayacak.Öte yandan The Crown 4. sezonda Demir Lady lakaplı eski İngiltere Başbakanı Margaret Thatcher, Prenses Diana gibi kişiliklerde yer alacak. Dizide Margaret Thatcher' Gillian Anderson hayat verirken, Diana'yı da Emma Corin canlandıracak.

Gözden kaçırmayın

Rasim Ozan Kütahyalı'dan Rezil Açıklama! Hayırdır? Neler Oluyor? Ne Duydu? Bildiği Ne Var? Rasim Ozan Kütahyalı'dan Rezil Açıklama! Hayırdır? Neler Oluyor? Ne Duydu? Bildiği Ne Var?


Prens Philip rolünde Tobias Menzies, Antony Armstrong-Jones rolünde Ben Daniels, Prenses Margaret rolünde Helena Bohem Carter ve Prens Charles rolünde Josh O'Conner, 4. sezonda da karşımıza çıkmaya devam edecek. Peki The Crown 4. sezon ne zaman başlayacak?The Crown 4. sezon ne zaman başlayacak?Kadroya katılan yeni isimlerle heyecan yaratan The Crown 4. sezonuyla 15 Kasım 2020'de izleyici karşısına çıkacak.