Fox Tv kararını verdi. O dizilerin üzerine çizdi! 7 günü de dolu olan ve yeni dizileri için gün boşaltmaya çalışan Fox en az 2 diziyi yayından kaldırmaya hazırlanıyor.

Aziz Dizisinde Ortalık Karıştı! Restleşme mi Yaşandı? Murat Yıldırım Diziden Ayrılmayacak! Ama Sorular Çoğaldı! Aziz Dizisinde Ortalık Karıştı! Restleşme mi Yaşandı? Murat Yıldırım Diziden Ayrılmayacak! Ama Sorular Çoğaldı!
Fox Tv kararını verdi. O dizilerin üzerine çizdi! 7 günü de dolu olan ve yeni dizileri için gün boşaltmaya çalışan Fox en az 2 diziyi yayından kaldırmaya hazırlanıyor.  Peki onlar hangi diziler olacak?

Yeni sezon öncesi ekranlara gelecek yeni dizilerin çalışmaları devam ediyor. Fox bu yaz sezonuna ve gelecek sezona yeni dizileri satın almaya başladı bile. Ancak 7 günü de dolu olan kanal şimdi birer birer dizilerine final yaptırmaya hazırlanıyor.

Fox TV, Mucize Doktor, Öğretmen, Çocukluk, Sen Çal Kapımı, Baraj, Kefaret, Son Yaz ve Bay Yanlış dizileri ile bu sezona hızla başlamıştı. İlk olarak Bay Yanlış'ı gözden çıkaran kanal daha sonra Çocukluk ve ekranların en kaliteli işlerinden biri olan Öğretmen dizisini düşük reytingler nedeniyle gözden çıkarmış ve yoluna diğer dizileri ile devam kararı almıştı. Bu sezon sonlarına doğru Masumiyet'i de yayınına katan kanal şimdi ise Savaşçı'ya yer arıyor. Fox ayrıca The Split uyarlaması dizinin de çekimlerine start verdi.

Şimdi final yapacağı dizilerini seçen kanal dizilerin hayranları tarafından büyük bir merakla bekleniyor. Fox hangi diziyi bitirme kararı aldı? Kanal şimdilik kesin olarak sadece Yasak Elma'ya onay vermiş olarak görülürken, diğer dizilerin durumu kritik.

MUCİZE DOKTOR ONAYI ALDI GÖRÜLÜYOR!

Mucize Doktor onayı almış görünüyor

Henüz yeni başladığı sayılan Son Yaz dizisinin final yapıp yapmayacağına İstanbul çekimlerinde reytinglere göre karar vereceği öğrenilen kanalın aklında 3 dizi olduğu öğrenildi. Kefaret, Baraj ve Sen Çal Kapımı dizileri kritik noktada.

Sen Çal Kapımı dizisini sosyal medya gücü nedeniyle bitirmek istemeyen kanalın, son bölümlerdeki yapılan senaryo değişikliği ile reytinglere göre durumunu değerlendirip karar vereceği öğrenildi. Geriye ise Baraj ve Kefaret dizileri kalıyor.

KEFARET FİNALE YAKIN

Kefaret dizisi finale yakın dizilerden

Pazar akşamlarının ilgiyle takip edilen dizisi Kefaret'in son bölümlerde aşırıya kaçan mantık hataları seyirciyi illallah dedirtip kaçırtırken, Baraj dizisinin zorlu Salı gününe rağmen reytinglerde iyi bir nokta da olması kanalı düşündürüyor.

BARAJ DİZİSİ KANALIN AKLINI KARIŞTIRDI

Salı günü duruşunu koruyan Baraj kanalın kafasını karıştırmış durumda

Baraj dizisi değişen senaryosuna rağmen Salı günü zorlu rakiplerinin karşısında duruşunu koruması kanalı sevindiriyor. Ancak yeni dizilerine yer açması gereken Fox Tv'nin en az 2 dizisini ilerleyen bölümlerde finale sürükleyecek.

SEN ÇAL KAPIMI SON BİR HAMLE DAHA DENEYECEK

Final yapmamak için son bir hamle daha denenecek!

O dizilerin de büyük olasılıkla Kefaret, Baraj ve Sen Çal Kapımı arasından olması bekleniyor.