Yeni sezonda Fox TV çok farklı konusu olan bir diziyi yayına almaya hazırlanıyor. Türk ekranlarında bugüne kadar Böylesi bir dizi hiç yapılmadı. Özellikle son dönemlerde çok popüler olan uyarlama dizilere bir yenisi daha eklenirken bu defa hikaye de bambaşka karşımıza çıkacak. Eylül ayında FOX TV'de hukuk dizisi başlayacak izleyiciler yeni dizi ile birlikte ekran başına kitlenecek.

Son dönemlerde uyarlama dizilerin popülaritesi giderek artarken FOX TV'de yeni bir uyarlama diziyi Eylül ayında yayına almaya hazırlanıyor. İngiliz yapımı The Split Türkiye uyarlaması ile yeni sezonda FOX TV'de karşımıza çıkacak. Dizi Abi Morgan tarafından kaleme alınmış İngiltere'de 2016 yılında 12 boylum olarak ekranlara gelmişti. Yeni sezonda izleyici ile buluşmaya hazırlanan dizinin Türkçe adı açıklandı. Farklı konusu ile ekranlarda fırtına gibi esmesi beklenen dizinin oyuncu kadrosunda şu an Büyük bir merakla bekleniyor.

the-split-uyarlamasi-ilk-hukuk-dizisinin-adi-aciklandi-fox-tv-bu-diziyle-ekrani-kasip-kavuracak-3

The Split uyarlamasının Türkçe adı belli oldu

İngiliz yapımı The Split isimli Diziden uyarlama olarak Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan yapımın Türkçe adı açıklandı. Bir son dakika değişikliği yaşanmazsa dizi Kod Adı Ayrılık ismi ile izleyici karşısına çıkacak. Yeni sezonda ekrana gelecek olan yapımlardan biraz farklı bir konuya sahip olan dizi Türkiye'nin ilk hukuk dizisi olma özelliğini taşıyor.

the-split-uyarlamasi-ilk-hukuk-dizisinin-adi-aciklandi-fox-tv-bu-diziyle-ekrani-kasip-kavuracak-6

Gökçe Bahadır yeniden ekrana dönüyor

Bir süredir ekranlardan uzak kalan Gökçe Bahadır Kod Adı Ayrılık dizisi ile yeniden izleyici karşısına çıkacak. Güzel oyuncu son olarak 2018 yılında ekranda fırtına gibi esen ve çok konuşulan Ufak Tefek Cinayetler dizisinde başrol oynamıştı. Gökçe Bahadır'ın partneri ise Yiğit Kirazcı oldu. Aynı zamanda usta oyuncu Sumru Yavrucuk da dizinin kadrosunda yer alıyor. Kod Adı ayrılık dizisinin yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan oturacak senaryoyu ise Seda çalışır kalemi alacak. İngiliz The Split dizisi 12 bölüm sürmüştü ancak Türkiye'de dizi süreleri ve bölüm sayıları uzun olduğu için daha uzun süreli olarak yayınlanması ve biraz konunun dışına çıkılması bekleniyor.