Marvel tutkunlarının büyük heyecanla beklediği dördüncü Thor macerası olacak Thor: Love and Thunder filminin kadrosuna ünlü oyuncu Russell Crowe da dahil oldu. Chris Hemsworth, Christian Bale ve Natalie Portman gibi isimleri kadrosunda barındıran filme A

Perihan Savaş da Yaşanan Yoksulluğa Ve Yoksunluğa İsyan Etti! "Burası Türkiye Ve Biz Türk'üz" Perihan Savaş da Yaşanan Yoksulluğa Ve Yoksunluğa İsyan Etti! "Burası Türkiye Ve Biz Türk'üz"
Marvel tutkunlarının büyük heyecanla beklediği dördüncü Thor macerası olacak Thor: Love and Thunder filminin kadrosuna ünlü oyuncu Russell Crowe da dahil oldu. Chris Hemsworth, Christian Bale ve Natalie Portman gibi isimleri kadrosunda barındıran filme Avustralyalı ünlü oyuncu Russell Crowe'un da dahil olması hayranları heyecanlandırdı. 56 yaşındaki ünlü oyuncunun Thor: Love and Thunder filmindeki nasıl bir role sahip olacağı ise sır gibi saklanıyor. Russell Crowe'un canlandıracağı karakterin seyirci için bir sürpriz olarak saklandığı aktarıldı.


Filmin kadrosunda önemli oyuncular bulunuyor!


Russell Crowe'un bu filmin kadrosuna dahil olduğuna ilişkin iddiaları Deadline ortaya attı. Thor: Love and Thunder filminin oyuncularıyla rugby oynadığı görülen ünlü oyuncunun Marvel ile anlaşma sağladığı öne sürüldü. 2017'de vizyona giren "Thor: Ragnarok" filminde Loki, Thor ile Odin'i canlandıran Luke Hemsworth, Matt Damon ve Sam Neill'ın da yeni filmin kadrosuna dahil edildiği aktarıldı. Thor: Ragnarok filminde Cate Blanchett'in hayat verdiği Hela karakterini yeni filmde canlandıracak ismin Melissa McCarthy olduğu ifade edildi.


Filmin kötüsü Christian Bale olacak!


2022'de vizyona gireceği belirtilen filmde Christian Bale'in, filmin kötü karakteri Gorr the God Butcher'a hayat vereceği kaydedildi. Filmin yönetmeni Taika Waititi, uzaylı Korg'u canlandıracak. Jaimie Alexander ise Marvel Sinematik Evreni'ne Asgardlı savaşçı Sif olarak dönecek.Guardians of the Galaxy filminin yıldızları Chris Pratt'in Star Lord ve Karen Gillan'ın da Nebula karakterine hayat vereceği ifade edildi. Önceki filmlerde Thor'un sevgilisi Jane Foster rolüne hayat veren Natalie Portman'ın Thor: Love and Thunder filminde Mighty Thor karakterini canlandıracağı aktarıldı.