Dilan Çiçek Deniz'in yabancı sevgilisi Thor Saevarsson kimdir? Thor Saevarsson nereli? Thor Saevarsson kaç yaşında? Thor Saevarsson filmleri?

Dilan Çiçek Deniz'e Boğaz Köprüsü üzerinde evlenme teklifi eden Thor Saevarsson kimdir?

Dilan Çiçek Deniz'in İzlandalı sevgilisi Thor Saevarsson kimdir merak konusu oldu. Thor Saevarsson nereli? Thor Saevarsson kaç yaşında? Thor Saevarsson filmleri? Thor Saevarsson reklamları?

Bu akşam köprüde Dilan Çiçek Deniz'e evlenme teklifi eden Thor Saevarsson merak edildi. Köprüde yaptığı evlenme teklifi sonrası polis tarafından uyarılan çift magazin gündemine düştü.

Skandalı FBI Açıkladı! Yapmadım Demişti Ama Alec Baldwin Tetiği Çekmiş! "Rust" Filminden Gerçek "Cinayet" Çıkabilir! Skandalı FBI Açıkladı! Yapmadım Demişti Ama Alec Baldwin Tetiği Çekmiş! "Rust" Filminden Gerçek "Cinayet" Çıkabilir!

Thor Saevarsson Kimdir?

Reykjavik'te doğan ünlü reklam yönetmeni Stockholm, Glasgow ve Londra'da büyümüştür. Cannes'daki prestijli Saatchi Yeni Yönetmenler Vitrini'ne dahil edilmiş ve en iyi 10 genç yönetmen listesinde yer almıştır. Pek çok ödülde adaylıkları vardır. 
Avrupa'nın en parlak yönetmenlerinden biri olarak kabul edilen Thor Saevarsson bugüne kadar Nike, Adidas, Philips, Peugeot, Coca-Cola, Deichmann, Opel ve Skoda, Sony, McDonald's, Vodafone, Porsche, Renault gibi pek çok ünlü markalar için ödüllü reklam kampanyalarına imza atmıştır.

Boşandığı eşinden 3 çocuğu bulunmaktadır.