Tüm TikTok kullanıcılarına açık olarak yayınlanan bir TikTok canlı yayınında büyük şok yaşandı! Küçük yaştaki çocukların da açık açık izleyebileceği TikTok canlı yayınında Merlin Samirşah isimli kullanıcı Hacer isimli kimliği henüz bilinmeyen bir kişiye ağır sözler sarf edip açık açık tecavüz ettirip cinayet işlettireceğini duyurdu! Söz konusu TikTok yayını bir anda sosyal medyada viral oldu ve kullanıcılar Emniyet Genel Müdürlüğü'nü etiketleyip yayını şikayet etti! TikTok yayınında canice sözler sarf eden ve tehditler savuran kişinin yakalanması için kullanıcılar adeta seferber oldu. Detaylar haberimizde sizlerle...

TikTok isimli sosyal medya platformunda canlı yayın yapan Merlin Samirşah isimli kullanıcı Twitter'da bir anda gündem oldu! Sosyal medyada kullanıcılar, yayında Hacer isimli bir kadına tecavüz edip ardından öldüreceğini, Hacer isimli kadının sonunun da daha önce katledilen Özgecan Arslan gibi olacağını söyleyen Merlin Samirşah isimli kullanıcının yakalanması için sosyal medya hesaplarından Emniyet Genel Müdürlüğü'nü de etiketleyerek paylaşımlar yapmaya başladılar. TikTok canlı yayınında tehditler savuran ve canice sözler sarf eden kullanıcının kimliği, kimi hedef aldığı ve ne tür bir ruh halinde olduğu henüz bilinemese de kullanıcılar Emniyet Genel Müdürlüğü'ne sosyal medyadan şikayetlerini iletmeye başladılar.

TİKTOK'TA ŞOK EDEN CANLI YAYIN! TEHDİTLER SAVURDU

TikTok canlı yayınında ağza alınmayacak sözler sarf eden ve küfürler eden şahıs, sosyal medyayı ayağa kaldırdı! Hacer isimli kimliği bilinmeyen bir kadına yönelik tehditkar sözler söyleyen ve küfürler eden Tiktok kullanıcısının eyleme geçmeden yakalanması için adeta seferberlik başladı. Kullancılar, canlı yayındaki şok sözlerin sahibinin bir an önce bulunup Hacer isimli kimliği belirsiz kadının kurtarılmasını istiyor.

EGM'YE ŞİKAYETLER İLETİLDİ

Sosyal medyada kullanıcıların söz konusu TikTok canlı yayınına ait videoyu Emniyet Genel Müdürlüğü'nü etiketleyerek paylaşmalarının ve olayı EGM'ye haberdar etmelerinin ardından Emniyet'ten açıklama bekleniyor.

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün kısa sürede harekete geçerek konuyla ilgili açıklama yapması ve söz konusu TikTok kullanıcısını yakalaması bekleniyor. Olayla ilgili şuan için elde pek fazla bilgi bulunmadığı için gelişmelerin yakından takip edilmesiyle yetiniliyor.

İşte O Tehdit!