Tiktok Şeyhi Miraç Orbay Kimdir? Derken şeyhi ağırlayan Sponsor İş İnsanının Atıf Harmanda çıkması şok yarattı. Lüks hayat görüntüleri ile gündem olan şeyh Miraç Orbay'ı krallar gibi ağırlayan iş insanı tanıdık çıktı ama şirketi ise çok daha tanıdık...

TikTok şeyhi olarak ünlenen Miraç Orbay’ı özel jetle İstahbul’a getirip, lüks villada ağırlayıp lüks araçla kent turu attıran iş insanının havacılık sektörünün meşhur isimlerinden Atıf Harmanda olduğu ortaya çıktı.

Fenomen İmam' Miraç Orbay'dan yeni serüvenler: Rolls Royce ile boğaz turu ve lüks villa

Orbay'ı Ayasofya'da namaz kılması için jetiyle İstanbul'a getirerek Riva'daki lüks villasında ağırlayıp lüks araçla gezdiren iş adamı Atıf Harmanda, Ziver Havacılık'ın tanınan ünlü patronu Melih Can Harmanda'nın babası.

TikTok şeyhi'ndeki lüksün kaynağı ortaya çıktı: Atıf Harmanda

Orbay'ın videoda “Atıf Abi” Atıf Harmanda World Focus Havayolları'nın ortağı olarak tanıyor. Yani şu 57 kişinin hayatını kaybettiği Isparta kazasındaki uçağın sahibi.

SIRLAR İLE TARİH OLDU!

Uçak kazasında şoke eden ifade!

Zira Atlasjet, uçağı World Focus'tan kiralamış ve World Focus'un bakım hizmetlerini aksattığı, yedek parça alımı yapamadığı, borçlarını ödemediği için teknik hizmet alamadığı, uçakların bakımsız kaldığı uçağın bu nedenle düştüğü iddiaları sonradan da unutulmuştu.

30 Kasım 2007'de Atlasjet’in, İstanbul-Isparta seferini yapan World Focus’tan (Dünyaya Bakış Hava Taşımacılığı A.Ş) kiraladığı yolcu uçağı, Süleyman Demirel Havalimanı’na inişe geçtiğinde sırada Keçiborlu Türbetepe’de düşmüş, kazada yedisi mürettebat 57 kişi yaşamını yitirmişti

Fransa’da Çöp Toplayıcılarına Sendika El Uzattı: Grev Bugün Askıya Alınıyor Fransa’da Çöp Toplayıcılarına Sendika El Uzattı: Grev Bugün Askıya Alınıyor

Sırlar ve iddialarla dolu kazanın üzerinden 12 yıl geçince de suçlamalar 2019 yılında zaman aşımına uğramış ve bu haber "Atlasjet Isparta kazası sırlarıyla tarih oldu!" manşeti atıldıktan sonra da unutulmuştu.

CHP'den Isparta'daki uçak kazasıyla ilgili araştırma önergesi

Kendisinin de TikTok hesabı bulunan İş insanı Atıf Harmanda ayrıca burada özellikle lüks yaşamına ait videolar çekmesi ile de tanınıyor.

Miraç Orbay hoca hangi cemaate bağlı? Özel jete binen Miraç Orbay hangi cemaatin lideri?