Sosyal medyada Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e bir hakaret daha. Özge isimli olduğu öğrenilen ve Almanya'da yaşadığı iddia edilen bir kişi hakkında tutuklansın kampanyası yapılıyor.

Sosyal medyada Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e bir hakaret daha. Özge isimli olduğu öğrenilen ve Almanya'da yaşadığı iddia edilen bir kişi hakkında tutuklansın kampanyası yapılıyor. Ancak Özge'nin Almanya'da yaşadığı öğrenildi.  

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!


Tiktok'ta Atatürk'e hakaret eden kişi kim?Tiktok Atatürk'e hakaret videosunu henüz kaldırmadı ve kaldırılması istiyor. İşte iğrenç iddialar!Atatürk'ün yaptıklarını size sayalım diyerek,Türkiye'de başörtüyü yasakladıBazı camileri çöle çevirdi ki millet anlamasın18 yaşının altında Kuran okumayı yasaklayarak Türkçeye çevirdi.Osmanlıcıya yasakladı ki Kuran'ı anlamasındiyerek iğrenç ifadelerde bulundu. bir de Atatürk'ü toprak kabul etmedi diyerek Atatürk'e tapıyorsunuz diyerek büyük bir hainlik yaptı.Şimdi bu kişinin kim olduğu nereli olduğu araştırılıyor.