Marketin ortasında striptiz yapmaya başlayan Natalie Reynolds sosyal medyanın gündemi oldu.

Yeşkin içerik üreticisi olarak tanınan Natalie Reynolds, sosyal medya hesabında paylaştığı son video ile tüm dikkatleri üzerine çekti.

Daha Az Yağ Daha Çok Lezzet: Airfryer ile Mümkün Daha Az Yağ Daha Çok Lezzet: Airfryer ile Mümkün

Bir markette soyunmaya başladığı anın görüntülerini paylaşan Reynolds gönderisiyle geniş bir kesimi de etkisi altına aldı.

Marketin ortasında striptiz yapmaya başladı! Görüntünün odak noktası o değil bir başkasıydı

Yaptığı açıklamada olayın ardından mağazadan kovulduğunu söyleyen yetişkin içerik üreticisi ve 18 yaşındaki model Natalie Reynolds, bir marketin koridorunda soyunmaya başladığı anların görüntüsünü sosyal medya hesabında paylaşınca  büyük ilgi topladı.

Paylaştığı görüntülerde göğüs dekoltesini vurgulayan Reynolds, tahrik edici bir şekilde kameraya bakarken, kıyafetinin askılarını yavaş yavaş gevşeterek tuvalet kağıdı koridorunda yürümeye başlıyor ve tam da o sırada arkasındaki görevli ekranlara geliyor.

ÇIPLAK

Reynolds'dan daha çok ilgi çeken arka planda çalışmakta olan bir mağaza personelinindurup ilgiyle genç modelin yaptıklarını izlediği anlar ise ayrıca konu oldu.

Tiktok'da milyonlarca takipçisi olan Natalie, paylaştığı video ile 9,9 milyon izlenmeye ulaşırken yorum yapan takipçilerin çoğu ise, Natalie'den çok mağaza personelinin ifadelerine odaklandığı görüldü.

Geniş bir yankı uyandıran mankenin ise bu çılgınlığı yeni bir moda olacak gibi.

MARKET