Timuçin Esen Yeni Diziye geçti! Hekimoğlu Final Tarihi! Ateş Mevlana Dizisine Başrol Oluyor!

Hekimoğlu Final tarihi belli oldu! Hekimoğlu ne zaman final yapacak sorusu cevap buldu! Ekranların en kaliteli dizisi Hekimoğlu reyting kurbanı olup final yaparken Ateş Hekimoğlu rolü ile kendisine hayran bırakan Timuçin Esen'de merakla beklenen Mevlana

Dizi Haberleri 03.05.2021 - 01:55 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Hekimoğlu Final tarihi belli oldu! Hekimoğlu  ne zaman final yapacak sorusu cevap buldu! Ekranların en kaliteli dizisi Hekimoğlu reyting kurbanı olup final yaparken Ateş Hekimoğlu rolü ile kendisine hayran bırakan Timuçin Esen'de merakla beklenen Mevlana dizisiyle anlaştı! Dizide ayrıca Hekimoğlu'nun diğer oyuncuları Kaan Yıldırım ve Belçim Bilgin'de yer alacak.Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşan Hekimoğlu dizisi dram sever Türk izleyicisi tarafından reyting kurbanı oldu. Dizinin finali yaklaştıkça dizinin oyuncularının yeni dizi projeleri ile anlaşma ahaberleri gelmeey devam ediyor. 

Ekranların en kaliteli işi olmasına rağmen mafya, savaş, dram bol acıtasyon dizilerinin reytinglere kurban giden Hekimoğlu finali kesinleşti Dijital platformda da devam etmeyeceği öğrenilen Hekimoğlu oyuncularından yeni proje anlaşma haberleri gelemeye devam ediyor.

Önce dizinin Emre'si Aytaç Şaşmaz yeni diziyle anlaşırken ardından da Damla Colbay diziden ayrılmıştı. Aytaç Şaşmaz yeni dizisi Baht Oyunları'mda Cemre Baysal ile birlikte yer alacak.

Hekimoğlu'nun final yapması ile birlikte bir haberde dizinin usta başrol oyuncusu Timuçin Esen'den geldi. Timuçin Esen merakla beklenen Mevlana dizisinde Kaan Yıldırım ile birlikte yer alacak.

Yeni sezonda merakla beklenen yapımlardan biri olan Mevlana dizisi için Timuçin Esen'e teklif gitti. Başrol için düşünülen Timuçin Esen'in yanı sıra dizinin önemli karakterleri için Kaan Yıldırım ve Belçim Bilgin'e de teklif gittiği öğrenildi. Mevlana dizisinde düşünülen olursa kadroda Hekimoğlu dizisinde beraber oynayan Timuçin Esen, Kaan Yıldırım ve Belçim Bilgin yine beraber seyirci ile buluşacak.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@