Ekranların en kaliteli işlerinden biri olup reytinge kurban giden Hekimoğlu dizisinde canlandırdığı Ateş Hekimoğlu karakteri ile ekranda kalite dersi veren Timuçin Esen yıllar sonra sosyal medya hesabından fotoğrafı paylaştı! Hem de kendi fotoğrafını!

MTV Müzik Ödülleri'nde Bu Yıl "Kriz" Çıktı! Maneskin’in Damga Vurduğu Gecede Neler Oldu? Kazananlar Tam Liste... MTV Müzik Ödülleri'nde Bu Yıl "Kriz" Çıktı! Maneskin’in Damga Vurduğu Gecede Neler Oldu? Kazananlar Tam Liste...

Kanal D'de ekranlara gelen ABD yapımı ödüllü ünlü dizi House M.D uyarlaması Hekimoğlu dizisinin başrol oyuncusu Timuçin Esen yıllar sonra Instagram hesbaından paylaşım yaptı.

Özel hayatında ekranlardan uzak yaşayan sosyal medyada da pek kullanmayan usta oyuncu Timuçin Esen yıllar sonra Instagram hesabından bir paylaşım yaptı. Timuçin Esen'den paylaşım bildirimini gören hayranlar büyük heyecan ve şok yaşadı.

Sosyal medya kullanmayan Timuçin Esen instagram hesabından kendi fotoğrafını paylaşınca hayranlar adeta şok yaşadı. Bu paylaşıma çok sevinen hayranlar acabe yeni proje mi var diye heycanlandı.

t

Hekimoğlu dizisinin dijital bir platforma geçmesi beklenirken maalesef bu nedeni bilinmeyen bir şekilde gerçekleşmemişti. Daha sonra Timuçin Esen'in TRT'nin Mevlana dizisinde yer alacağı duyrulmuştu. Ancak Timuçin Esen daha sonra bu projeden ayrılmıştı.

Timuçin Esen paylaştığı fotoğrafla hayranlarını heyecanlandırdı. Timuçin Esen fotoğrafçı Cihan Öncü’nün objektifine verdiği bir pozu sosyal medya hesabından paylaşarak heyecan yarattı. Usta oyuncunun bu fotoğrafına "İnanamıyorum" "Bu gerçek mi?" "Türkiye'nin en iyi oyuncusu gelmiş dağılın" "Gönlümün efendisi fotoğraf payalştı" "Fotoğraf mı paylaştı hem de kendi fotoğrafını" "Çok özledik be Ateş Hocam" "Sosyal medyada iyice kalitesiz işlere kişilere kalıyor demişken oldu mu bu şimdi?" şeklinde pek çok yorum geldi. Aktif olmayan Timuçin Esen'in fotoğrafı buna rağmen kısa sürece binlerce beğeni aldı.