Türkiye Jokey Kulübü tarafından düzenlenen at yarışları Bugün de hız kesmeden devam ediyor. At yarışı heyecanını sabah saatlerinden itibaren yaşamaya başlayan yarış tutkunları banko tahmin ve hazır kupon aramaları ile günüm yarışları için kuponlarını çoktan hazırladı. Şimdi de at yarışı sonuçları için araştırmalar başladı. Peki, TJK canlı 18 Mart 2022 at yarışı sonuçları belli oldu mu? TJK canlı 18 Mart altılı sonuçları açıklandı mı?

Türkiye Jokey Kulübü organizasyonu ile her gün at yarışları düzenleniyor ve her gün farklı illerde yarışlar yarış Tutkunları tarafından yakından takip ediliyor. 18 Mart 2022 Cuma günü yani haftanın son gününde at yarışları bugün İzmir'de Antalya'da gerçekleşiyor. Yarış severler için heyecan sabah saatlerinden itibaren başladığı şu sıralar yarış sonuçları için araştırmalar yapılıyor. Peki 18 Mart 2022 İzmir Antalya at yarışı sonuçları belli oldu mu? TJK canlı 18 Mart 2022 altılı sonuçları açıklandı mı?

18 Mart 2022 at yarışı sonuçları

TJK tarafından düzenlenen at yarışlarında günün adresleri İzmir ve Antalya oluyor. Bugün bu 2 büyükşehirde öğleden sonra başlayan yarışlar Tay TV TJK TV frekansları üzerinden canlı olarak yapılıyor. 18 Mart 2022 at yarışı sonuçları ise tjk.org adresinden paylaşılıyor. Yine TJK YouTube kanalı üzerinden de at yarışı heyecanını canlı takip etmek mümkün.

Beşiktaş, Atletico Madrid'i 2-0 Yenerek Hazırlık Maçında Galibiyetle Ayrıldı Beşiktaş, Atletico Madrid'i 2-0 Yenerek Hazırlık Maçında Galibiyetle Ayrıldı

18 Mart 2022 altılı sonuçları

At yarışı parasal sonuçlar da bugün en çok merak edilenler arasında. Yarış kuponu hazırlayan para kazanıp kazanmadığını merak eden kontrol etmek isteyenler 18 Mart 2022 altılı sonuçları için tjk.org adresi üzerinden TJK sonuç sayfasını ziyaret edebilir.