Türkiye Jokey Kulübü tarafından düzenlenen at yarışları haftanın ilk gününde de hız kesmeden sürüyor. Günün koşularının yapılacağı iller Sabah saatlerinde açıklanmıştı. Yarış severler bugünkü koşular için kuponlarını hazırladı Şimdi de sonuçları bekliyor. Peki, TJK canlı 21 Mart 2022 at yarışı sonuçları belli oldu mu? 21 Mart 2022 altılı sonuçları açıklandı mı?

Medyada yer alan iddialara göre Acun Ilıcalı, bir kez daha kulüp satın alacak Medyada yer alan iddialara göre Acun Ilıcalı, bir kez daha kulüp satın alacak

Türkiye Jokey Kulübü organizasyonu ile düzenlenen at yarışları Her gün farklı illerde yapılıyor. At yarışlarında bugünün adresleri ise Bursa ve Şanlıurfa oldu. At yarışlarını yakından takip eden yarış Tutkunları ise Sabah saatlerinde at yarışı tahminleri araştırmaları ile günün yarışlarına kupon hazırlayabilmek için birbiriyle yarıştı. Şimdi ise at yarışı sonuçları için araştırmalar başladı. Peki, 21 Mart 2022 at yarışı sonuçları belli oldu mu? 21 Mart 2022 altılı sonuçları açıklandı mı? TJK canlı 21 Mart at yarışı ve altılı sonuçları haberimizde…

21 Mart 2022 at yarışı sonuçları

TJK at yarışı sonuçları TJK sonuç ekranı üzerinden sizlerle paylaşılıyor. 21 Mart 2022 at yarışı sonuçları için tjk.org adresi üzerinden TJK sonuç ekranına ulaşabilirsiniz. Ayrıca hâlâ devam eden yarışları naklen takip etmek isteyenler Tay TV ile TJK Tv frekansları üzerinden yarışları izleyebilir. TJK YouTube kanalı üzerinden de yarışları sizlerle canlı olarak paylaşılıyor.

21 Mart 2022 altılı sonuçları

21 Mart 2022 Altılı Ganyan sonuçları da at yarışı parasal sonuçlar araması yapan vatandaşlarca merak ediliyor. 21 Mart 2022 altılı sonuçları da yine TJK sonuç ekranı üzerinden sizlere ulaşıyor.