TLC hayranlarına kara haber geldi. Ağır Yaşamlar, Kalabalık Aile, Göl Evleri gibi programları ile ünlü olan TLC kanalı da paralı dijital platforma geçiş yapıyor.

Bunu Yaptırmazsanız Aracınız Yakında Trafiğe Çıkamayacak! İşte Hem Para Cezası Hem de Trafikten Men Aldıran o Hareket.. Bunu Yaptırmazsanız Aracınız Yakında Trafiğe Çıkamayacak! İşte Hem Para Cezası Hem de Trafikten Men Aldıran o Hareket..
TLC hayranlarına kara haber geldi. Ağır Yaşamlar, Kalabalık Aile, Göl Evleri gibi programları ile ünlü olan TLC kanalı da paralı dijital platforma geçiş yapıyor. TLC ne kadar olacak? TLC aylık abonelik ücreti ne kadar olacak? TLC platformu nereden nasıl izlenilebilecek?

Para vermeden dizi film ve program izlemek imkansız mı olacak? Dijital dizi film izleme platformları giderek her yanı sarmış durumda. Dijital dizi film izleme pazarı sinemayı bitirdiği gibi televizyonu da bitirecek! Abonesiz kanal kalmayacak!

Programları ile izleyiciyi kendisine çeken TLC hayranlarını üzen bir duyum geldi. Buna göre Ağır Yaşamlar, Göl Evler, Ya Sev Ya Sat, Rüya Gibi Evler, Emlak Avcısı, Çöp Evler, Gelinliğe Evet De, Benim Belalı Kedim gibi akıllara kazınan programları olan TLC'de aboneli sisteme geçiyor.

TLC ABONELİK ÜCRETİ NE KADAR OLACAK?

Netflix ile başlayan furya Blu Tv, Exxen, Gain ile devam etmişti. Dünya genelinde ise Amazon Prime ve Disney'in hakim olduğu dijital dizi film izleme sistemine TLC'yi kaptırdık. TLC artık paralı yayına geçecek. Peki bu iddia için TLC'den bir açıklama geldi mi?

TLC henüz konuyla ilgili bir açıklama yapmadı. Ancak iddialarda TLC'nin abonelik fiyatı bile belirlendi. TLC'nin Amazon Prime ile aynı fiyat politikasını izleyeceği öğrenildi. Yani TLC oldukça düşük bir ücret ile büyük bir abone sayısına ulaşmayı hedefliyor.