TOGG'un ön siparişlerinin ne zaman başlayacağına ilişkin bilgi verildi. Eğer sizler de TOGG elektrikli aracını satın almak istiyorsanız güncel duyuruları yakından takip etmelisiniz. TOGG otomobili satın almak için işte detaylar...

Yerli ve milli elektrikli otomobilimiz olan TOGG için yakın zamanda yollarda olacağı ifade ediliyor. Ancak deprem felaketinden sonraki süreç içerisinde TOGG'la ilgili pek çok proje ertelendi. Bu durum, ön sipariş ve TOGG'un üretimine ilişkin farklı bir kararı yanında getirdi mi merak edilmekte. Eğer TOGG satışı ertelenir ise hangi tarihten itibaren satışına devam edilecek?

TEB bankası 50 bin TL ihtiyaç kredisi başladı TEB bankası 50 bin TL ihtiyaç kredisi başladı

TOGG Ön Siparişi Ne Zaman Başlıyor?

TOGG'un ön siparişi, normal şartlarda Şubat ayı içerisinde gerçekleşecekti. Kahramanmaraş'taki depremlerin hemen ardından firmadan gelen kararla birlikte ön sipariş tarihi ertelendi. Şimdi ise yeni düzenlemeler için harekete geçildi. TOGG için en kısa sürede yeni bir duyuru yapılması bekleniyor. Ön sipariş tarihi de o vakit belli olacaktır.

toggaraç2

Ön Siparişe Nasıl Katılınır?

TOGG'un ön sipariş tarihi geldiği vakit katılım sağlamanız için iki yol bulunuyor. Birincisi TOGG2un resmi internet sitesi üzerinden bu işlemi sağlayabileceksiniz. İkincisi ise Trumore mobil uygulaması aracılığıyla ön siparişlere katılımda bulunabilirsiniz. Bu sayaede dilediğiniz yöntemi seçerek gönül rahatlığı ile işlemde yapmanız mümkün.

NFT Açık Artırması da Ertelendi

Öte yandan TOGG için satışa hazırlanan özel NFT koleksiyonu da deprem nedeniyle ertelendi. Ancak yakın zaman sonra Şubat ayında başlatılan NFT açık artırmasının devam edeceği belirtiliyor. Bu konuda resmi açıklama yapılması beklenmekte.