TOKİ fırsatları için son saatler... Başvurmayan büyük şansı kaçırır! Sudan ucuz fiyatına 2+1 3+1 daireler için son fırsat saati gelip çattı.

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

Sudan ucuz fiyatına 2+1 3+1 daireler... TOKİ fırsatları için son saatler... Başvurmayan büyük şansı... kaçırır! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın vatandaşlara açıkladığı ve Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından hazırlanan TOKİ 250 bin konut başvurusu için sona gelindi. Geçtiğimiz haftalarda başlayan başvurular 31 Ekim tarihiyle sona eriyor. Başvuru işlemlerini tamamlamak isteyenler son saatlere kadar işlemlerini e-Devlet üzerinden Ziraat Bankası ve Halk Bankası'na başvuru bedelini yatırarak tamamlayabilecekler.

TOKİ fırsatları için son saatler... Başvurmayan büyük şansı kaçırır! Sudan ucuz fiyatına 2+1 3+1 daireler için son fırsat saati gelip çattı. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından başvuruları toplanan 250 bin konut projesi için son güne gelindi. Başvuru yapmayanlar ise detayları öğrenmek üzere arama motorlarını kullanmaya başladı. Başvurunun son saatine kadar işlemlerini halledip müracaat işleminizi tamamlayabilirsiniz.

BAŞVURU İÇİN SON SAATLER...

2+1 ve 3+1 dairelere başvuru yapmak için T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve T. Halk Bankası A.Ş. üzerinden 500 TL başvuru bedelinizi yatırabilirsiniz.

KURA TARİHLERİ HAKKINDA ÖNEMLİ AÇIKLAMA

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut kura tarihleri hakkında önemli bir açıklama yaptı. Bulut başvuruların ardından kuraların çekileceğini ifade etti.

BAŞVURU PARASI İADELERİ NE ZAMAN?

Bulut ayrıca ''Şu ana kadar projeye 7,5 milyon başvuru oldu. Başvuru bedelleri kuralar çekildikten sonra iade edilecek." dedi.

FIRSATI KAÇIRMAYIN

İşlemlerini tamamlamak isteyenler son saate kadar e-Devlet kapısından Ziraat Bankası ve Halk Bankası'na başvuru bedelini yatırarak tamamlayabilecek.

Başvuru hakkında detaylı bilgiyi www.toki.gov.tr adresinden alabilirsiniz.