Baş Belası tiyatro oyunu turnesi kapsamında yer aldıkları minibüsün trafik kazası geçirmesi sonrası oyuncular Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş hayatını kaybetmişti. Ceyhun Fersoy, Sergen Deveci ve Melis İşiten'in de sağlık durumu ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı.

Dün gece gelen son dakika haberi sanat dünyasını yasa boğdu. Turne dönüşü trafik kazası geçiren ünlü oyuncular Ceyhun Fersoy, Sergen Deveci ve Melis İşiten'in sağlık durumu merakla takip edilirken Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş hayatını kaybetti.

adsiz-tasarim-TFJ5_cover

Uraz Kaygılaroğlu Eski Eşi Melis İşiten'in Sağlık Durumunu Açıkladı Uraz Kaygılaroğlu Eski Eşi Melis İşiten'in Sağlık Durumunu Açıkladı

Sğalık Bakanı Fahrettin Koca yaralıların durumu ile ilgili yeni açıklamalar yaptı. Baş Belası isimli tiyatro oyunun ekibinin yer aldığı minibüsün aşırı hızlı oldğu belirtildi.

Hayatını kaybeden oyuncu Tolga Güleryüz'ün kazada yaralanan Ceyhun Fersoy'un eşi Begüm Öner ile son olarak görüntülü olarak konuştuğu anlar sosyal medyada düştü. Ceyhun Fersoy ve Melis İşiten'in yaralı olduğu öğrenilirken Sergen Deveci'nin durumunun ağır olduğu belirtildi.

Ünlü oyuncuları taşıyan minibüs Amasya Çorum kara yolu üzerinde bir tıra arkadan çarpmıştı. İlk belirlemelerde 3 kişinin hayatını kaybettiği açıklanmıştı. Minibüste sıkışan Tolga Güleryüz, Burak Topçu ve Özgür Karataş olay yerinde hayatını kaybederken Özgür Ayaz, Burak Gülçebi, Melis İşiten, Sergen Deveci, Uğur Şalvarcıoğlu, Ceyhun Fersoy ve Filiz Özbek hastanelere kaldırıldı.  Oyuncu Sergen Deveci'nin durumunun cididyetini korudğu öğrenildi.

adsiz-tasarim-2022-11-21t084953931

Amasya Valisi Mustafa Masatlı  hastaneye gelerek oyuncuları ziyeret etti ve "Yapılan ilk incelemede tiyatro ekibini taşıyan minibüsün süratli olduğu tespit edildi" açıklamasını yaptı.