Tolga Sarıtaş'tan gelen açıklama hayranlarını şok etti. Kendisinin başarılı bir şekilde performans sergilediği Baba dizisinde aldığı karar şaşırttı. Oyunculuğu bırakacağı yönündeki ifadeler sosyal medyadaki hayranlarını da üzdü. Tolga Sarıtaş Baba dizisi final yaptıktan sonra bir daha oyunculuk yapmayacak mı?

Show TV'de ekrana gelen Baba dizisi, 2. sezonu ile büyük bir giriş yapmıştı. Oyuncu kadrosundan hikayesine kadar her şey etkileyiciydi. Ancak gelinen noktada dizinin final kararı alması uzun sürmedi. 30. bölümü ile final yapacak dizinin 27 Aralık 2022 son yayın tarihi olacak. 

Reytingleri Çok Düşmüştü

Baba dizisi, ilk sezonda yakaladığı reytingleri daha da yukarı çıkarmak istedi. Ancak 2. sezon reytingler çok düştü. Hal böyle olunca dizinin final yapmasın karar verildi. Show TV ve yapımcı şirket, 30. bölümde final yapılması konusunda anlaşma sağladı. Bu durum izleyicileri de yakından ilgilendiriyordu. Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş'ın harika bir ikili olduğu dizi, yakında final yapacak.

Alparslan Büyük Selçuklu'dan Üzen Haber! Barış Arduç Ayrılma Sinyali Verdi! Alparslan Büyük Selçuklu'dan Üzen Haber! Barış Arduç Ayrılma Sinyali Verdi!

Oyunculuğu Bırakacak mı?

Tolga Sarıtaş, Baba dizisi çekimlerinden çok memnun kaldığını ve harika iş çıkardıklarını belirtti. Açıklamasına devam ederken dizide oldukça mutlu şekilde çalıştığını da ekledi. Ancak projenin yorucu olmasından ötürü bir süre oyunculuğa ara verecek. Oyunculuğu tamamen bırakma gibi bir planı bulunmuyor. Yine de bu açıklaması izleyicileri ve özellikle de takipçilerini çok üzdü. Çünkü beklentiler ünlü ismin farklı bir proje ile oyunculuk kariyerine devam etmesi yönündeydi. Şimdi ise kendisini bir süre ekranlarda göremeyeceğiz. Haluk Bilginer ile birlikte aynı projede yer almaktan ötürü duyduğu mutluluğu ifade etmesi, diziyi yakından takip edenleri duygulandırdı. Ancak oyuncu dinleneceği süre zarfında daha fazla projede yer almayacağı için sevenlerini bekletecek. Fiziksel ve mental açıdan kendisini yorgun hissettiğini ifade etmesi gözden kaçmadı.

tolga