Tolga Sarıtaş Çukur'da yalanına bir çok haber sitesi düştü. Sosyal medyada Youtube paylaşımlarını çalınarak haber yapılan bir kanal, özel olarak çektiği videoda Tolga Sarıtaş Çukur'da haberini verdi.

Tolga Sarıtaş Çukur'da yalanına bir çok haber sitesi düştü. Sosyal medyada Youtube paylaşımlarını çalınarak haber yapılan bir kanal, özel olarak çektiği videoda Tolga Sarıtaş Çukur'da haberini verdi. Çivi karakteriyle Çukur'a dahil olacağı söyleyen kanal tüm sayfalarda haberlerinin çaldığını ispatladı. Ancak Türkiye'de büyük sitelerde bu yalana düştü.Tolga Sarıtaş Çukur'da yalanını yedilerÇukur senaristi Gökhan Horzum'a yakın olan ve daha öncede Youtube kanalında Horzum'u konuk alan "Daha Neler" kanalı, çalınan haberlerinden sonra piyasanın gerçek yüzünü göstermek için kurnazca bir video çekti. Berkay Ateş ve Nejat İşler'e kadar son haftalarda haberleri ilk veren "Daha Neler" kanalı sahibi, bir çok sosyal medya magazin, dizi ve haber sayfasını ifşa etti. Tolga Sarıtaş Çukur'da diyerek 10 saat bekledi ve planı işlemeye başladı.Ç'almayan kalmadı!

Sadece 3 Gün Süre Kaldı! Garanti Bankası Açıkladı! Banka Hesabı Olanlar İşlem Yapması Gerekiyor Sadece 3 Gün Süre Kaldı! Garanti Bankası Açıkladı! Banka Hesabı Olanlar İşlem Yapması Gerekiyor


"Daha Neler" kanalı özel haberini biz verdik diyerek takipçi kazanmak isteyen, Tolga sarıtaş Çukur'da diyerek bir çok haber sitesi ve instagram sayfası haberi verdi. Ancak gerçek 10 saat sonra ortaya çıktı. tolga Sarıtaş Çukur'da haberi tamamen yalan. Ferhat ile Şirin'in de senaryosunda yer alan Gökhan Horzum ve Aras Bulut İynemli'yle yakın olan Tolga Sarıtaş muhteşem bir isimdi ve plan tıkır tıkır işledi.Büyük siteler dahil oldu!İlk olarak sosyal medyalar sonrası ülkenin en prestijli haber sitesi olarak gösterilen iki sitede haberleri manşetten verdi. Şu an iki sitede Tolga Sarıtaş Çukur'a dahil oldu diyerek okuyucularını ispatlamadığı haberle kandırmaya devam ediyor.