52392506 Tom Cruise seen shooting a scene from "Mission Impossible 6" on a motorcycle in Paris, France on April 30, 2017. FameFlynet, Inc - Beverly Hills, CA, USA - +1 (310) 505-9876 RESTRICTIONS APPLY: USA ONLY

Ünlü oyuncu Tom Cruise, Mission Impossible (Görevimiz Tehlike) serisinin son filmi için kameralar karşısına geçti. Cruise'nin bu filmde başrol oyuncusu olmasının yanı sıra, aynı zamanda da yapımcı olduğu kaydedildi. Sette sosyal mesafe nedeniyle gerginlik yaşadığı belirtilen ünlü oyuncunun çalışanlara bağırdığı ses kayıtları yayıldı.


5 çalışan seti terk etti


Üst üste sinir krizleri geçiren ve set işçilerine bağırıp çağıran ünlü aktörün bu tepkileri sonrası 5 çalışanın setten ayrıldığı kaydedildi. Olayların filmin Londra setinde yaşandığını belirten adı açıklanmayan bir kişi, Cruise'nin sosyal mesafeye uyulmadığını görmesi üzerine etrafına hakaretler yağdırdığını belirtti. Ünlü aktörün bu konu nedeniyle ilk defa aylar önce büyük bir öfke patlaması yaşadığını ifade eden kaynak, o günden beri sette hissedilir derecede bir gerginlik olduğunu sözlerine ekledi.

"Virüs yüzünden film endüstrisi kapanıyor, herkes ciddi olsun"


Olayları anlatan kaynak, filmi çekebilmek için bin bir zorlukla izinler alındığını belirten Cruise, kurallara uymayan çalışanlar yüzünden bu emeklerin heba olacağını söyledi. Bazı çalışanların bu durumu kendisi gibi ciddiye almadığını aktaran Tom Cruise, bu tavrın pandemi nedeniyle zor zamanlar geçiren diğer sektör çalışanlarına hakaret olduğunu belirtti.


"Çalışanlarının konaklaması için iki yolcu gemisi tuttu"


Sosyal mesafelere uymayan çalışanlarına patlayan Cruise, kapanan film endüstrisi yüzünden evlerini kaybeden kişilerin bulunduğu böyle bir ortamda ciddiyetsizliği kabul edemeyeceğini söyledi. Avrupa'daki çekimler esnasında çalışanlarının kalabalık ortamlarda bulunmasını istemeyen ünlü aktör, işçilerin kalacağı iki yolcu gemisi tutmuş ve bunun masraflarını kendisi ödemişti.