Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı  ve Ayla Çağla Altunkaya ilişkisi bu kez farklı bir haber ile gündeme geldi. Şeyma Subaşı'ndan boşandıktan sonra kendisinden 30 yaş küçük Ayla Çağla Altunkaya ile aşk yaşamaya başlayan  ve aşkları tam gaz devam eden çiften

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı  ve Ayla Çağla Altunkaya ilişkisi bu kez farklı bir haber ile gündeme geldi. Şeyma Subaşı'ndan boşandıktan sonra kendisinden 30 yaş küçük Ayla Çağla Altunkaya ile aşk yaşamaya başlayan  ve aşkları tam gaz devam eden çiften yeni haber geldi.

Doğuma gün sayıyorlar!

Ayça Çağla Altunkaya tarafından sevindiren haber geldi.  Anne İlknur Altunkaya'nın hamile olduğu ortaya çıktı. Annesinin hamile olduğu haberi magazin dünyasına bomba gibi düştü.

Kız bebek beklediği öğrenilen İlknur Altunkaya'nın sosyal medyada yayılan fotoğrafı gündem oldu. 6 aylık hamile olduğu öğrenildi. Acun Ilıcalı'nın müstakbel kayınvalidesi İlknur Altunkaya ,4. çocuğunu kucağına almak için gün sayıyor. Acun gibi 4 kız evladı olacak.

Ayla Çağla Altunkaya ailesi hakkında fazla açıklama yapmayıp görüntü vermezken annesinin hamile fotoğrafının sosyal medyada yer alması sosyal medyada birçok kullanıcı tarafından sevinçle karşılandı.

Ayça bu kadar sevindi mi bilinmez ama sosyal medyada yapılan yorumlardan bazılarını sizler için derledik. İşte o yorumlardan bazıları..