Özellikle emekli olan ve torunu olan müşterilere okul ihtiyaçları için 2.500 TL'ye kadar bankalardan ödeme verileceği duyuruldu. Emekli olan kişiler 2.500 TL'ye kadar ödeme almak istiyorsan bankalardan başvuru yaparak bu ödemeleri hemen temin edebilir. Son dakika olarak yapılan bu duyuru sonrasında 2.500 TL'ye kadar ödeme almak isteyen kişilere kampanya yapan bankaların başında gelen Ziraat Bankası özellikle kendi bankası'nda emekli maaşı alan kişilere bu ödemeleri hızlı bir şekilde ve 7gün 24saat yapacağını duyurdu.

Alacağınız 2500 TL ödemeler nakit avans olarak sizin hesabınıza yatacak ve kendi emekli maaşınızı üzerinden artı para olarak sizlere ödenecektir. 

Ziraat Bankası 2500 TL ödeme başvurusu

Kampanyaya ilk başlatan Ziraat Bankası kendi sosyal medya hesapları ve internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru sonrasında emekli olan ve torunu olan müşterilerine 2.500 TL'ye kadar ek ödeme vereceğini duyurdu. 

Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alan kişiler şartsız ve gelir belgesiz olarak alacakları 2500 TL ödeme başvurusunu Ziraat bankası'nın mobil uygulaması olan Ziraat mobil uygulaması üzerinden yapacak. Başvuru yapabilmeniz için banka kredi notunuz önemli ve bu bankadan maaş almanız gerekmektedir. Şartlara uygun olduysanız ve bu banka ile ilgili sıkıntısız bir şekilde kredi ve kredi kartı çalışması yaşıyorsanız mobil uygulamadan hemen şu an bile başvuru yapabilirsiniz. 

krediler12023-1

Başvuru yapmak için Ziraat Bankası mobil uygulamasına girerek buradan hesaplarım bölümünden kredili mevduat hesabı başvurusu yapacak ve buradan artı para için onay alacaksınız. Kampanya detaylarını öğrenmek için bankanın resmi internet sitesine girebilirsiniz.

Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alan kişiler ayrıca yüksek limitli ihtiyaç kredisi ve 750 TL'ye varan Emekli promosyonu da alabiliyor. 100 TL kredi kartı kullanmak isteyen emeklilere de bu banka masrafsız ve aidatsız kredi kartı vermektedir. 

Vakıfbank ve halkbank'ta kampanyaya dahil oldu

Diğer kamu bankaları olan Vakıfbank ve halkbank'ta torunu olan emeklilere 2500 TL ödeme yapacağını duyurdu. 2.500 TL'ye kadar yapacağınız bu ödemelerde Vakıfbank ve Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişilere yapmış olduğu gibi mobil uygulama üzerinden nakit avans başvuru limitlerine onay verecek.