Tövbeler Olsun 27. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Tövbeler Olsun 28 Şubat 2021 Pazar 27. bölüm yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Tövbeler Olsun 27. bölüm fragmanı izle! Tövbeler Olsun 21 Şubat 2021 Pazar 26. bölüm izle! Tövbeler Olsun Namzet Horanta bu sefer ortalığı iyice karıştıracak!

TRT 1 ekranlarında Pazar günü seyircilerin karşısına çıkan Tövbeler Olsun, ilgi çekici konusu ve zengin oyuncu kadrosuyla popüler yapımlar arasına giriş yaptı. Özellikle dizinin takipçileri Tövbeler olsun gelecek bölümünde neler olacak, Tövbeler olsun 27.bölüm fragmanı yayınlandı mı gibi soruların cevabını sıklıkla araştırıyor.

Tövbeler olsun 27. bölüm fragmanı yayınlandı mı?


Tövbeler olsun 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Bölüme dair fragman dizinin resmi Youtube kanalı üzerinden izlenebilir. Aynı zamanda diziye dair diğer fragmanları izlemek için aynı adresi ziyaret etmek yeterlidir. Bu adresi takipte kalarak diziye dair tüm fragmanları zamanında izleyebilir ve gelecek bölüme dair ipuçlarını alabilirsiniz.

Tövbeler olsun 27. Bölümde Neler Olacak?


Tövbeler Olsun 27.bölüm pek çok önemli olayın yaşanacağı bölümlerden biri olacak. Kazım’ın zannettiği altınların aslında kendi altınları olduğunu duyan Namzet öfkeden çıldırır. Latife ise beklenmedik çıkışı nedeniyle altınları alabilmek için olmadık yolları tercih eden Namzet’e geri adım attırmaya çalışacaktır. Olan bitenden habersiz durumda olan Nazmiye, Aylin ve Buğra ise bu duydukları karşısında şoke olur. Dr. Şevki planı ile Namzet’in kaçmasına aracılık eden Osman bu durumdan rahatsız olmuştur. Tüm bunların olduğu sırada Horanta ailesi, evlerine gelen polisler yüzünden ufak çaplı bir şok yaşar.Durumun her geçen zaman kötüye gittiğini düşünen Buğra ve Aylin ise Dr.Şevki’den yardım almaya karar verir. Yaşanan karmaşıklıklardan dolayı üzüntü duyan Nazmiye ve Anıl ise daha fazla beklemeye gerek olmadığını düşünerek nikah için gün almaya karar verir. Bu evliliği engel olamayacağını düşünen Ertan ise bu konuda herkesi şaşırtacak bir adım atacaktır. Namzet ve Osman arasındaki kavgalar sürmeye devam eder. Dr. Şevki’nin oyunu bu ikilinin beklenmedik şekilde sınanmasına neden olacaktır. 26.bölümde bunlar olurken dizide bir sonraki bölümde neler yaşanacağı şimdiden merak konusu haline geldi. Her geçen gün tırmanan olaylar neticesinde gelişen olaylar pek çok sürprizin yaşanmasına neden oluyor. Seyircilerde dizi hakkında aklında yatan soruların cevabını bu bölümde ve gelecek bölümlerde almaya başlayacak.