TRT1 ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Tövbeler Olsun dizisi 11 Ekim akşamı neden yok merak konusu oldu. Diziyi izleyen herkes Tövbeler Olsun dizisi neden yok? Bitti mi final mi yaptı? 11 Ekim TRT1 yayın akışı detaylı olarak haberimizde olacak.

TRT1 ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Tövbeler Olsun dizisi 11 Ekim akşamı neden yok merak konusu oldu. Diziyi izleyen herkes Tövbeler Olsun dizisi neden yok? Bitti mi final mi yaptı? 11 Ekim TRT1 yayın akışı detaylı olarak haberimizde olacak. Kısa sürede bir izliyici kitlesi kazanan ve 9 bölümdür ekranlara gelen Tövbeler Olsun 11 Ekim Pazar akşamı 10. bölümüyle izleyici karşısına çıkacaktı. Ancak Tövbeler Olsun, 11 Ekim TRT1 yayın akışında yer almayınca herkes meraklandı. Haliyle Tövbeler Olsun bitti mi, yayından kaldırıldı mı? 11 Ekim TRT 1 Tövbeler Olsun neden yok? merak edildi.Yönetmen koltuğunda Serdar Akar'ın oturduğu dizinin başrollerinde ise Erkan Can, Güven Kıraç, Sercan Badur, Ünal Silver, Çiçek Didigil ve İpek Tuzcuoğlu gibi isimler yer alıyor. Dizi, hayattaki gerçek olay ve karakterleri güzel bir aile komedisi olarak aktarıyor. Gelelim Tövbeler Olsun bu akşam neden yayınlanmadı sorusunun cevabına...11 Ekim Tövbeler Olsun neden yok?TRT 1 ekranında yaz döneminde başlayan Tövbeler Olsun dizisi 11 Ekim 2020 Pazar yani bu akşam UEFA Uluslar ligi Rusya Türkiye maçı olması nedeniyle yayınlanmadı. Yani Tövbeler Olsun dizisinin bitmesi ya da final yapması söz konusu değil. 

Gözden kaçırmayın

Atatürk Dizisi İçin Dikkat Çeken Anlaşma! Yeni Oyuncular Kimler Oldu? Atatürk Dizisi İçin Dikkat Çeken Anlaşma! Yeni Oyuncular Kimler Oldu?


Tövbeler Olsun 10. bölümüyle 18 Ekim Pazar akşamı izleyici karşısına çıkacak.Tövbeler Olsun ne zaman bitecek?Şimdilik fena reytingler elde etmeyen Tövbeler Olsun dizisi on bölümdür ekranlara geliyor. E bu durumda hem yapımcının hem de TRT1'in diziden memnun olduğunu gösteriyor. Bu nedenle tahminimize göre Tövbeler Olsun bu sezonun sonuna kadar devam edecektir.