{"uid":"B05C6E84-0297-44DE-BA4D-EA74A4124DA5_1613243197312","source":"other","origin":"gallery","sources":["330853227010211"]}

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve izleyicisine keyifli saatler yaşatan Tövbeler Olsun dizisi final yapacağını açıkladı. TRT 1 ekranlarında pazar akşamları yayınlanan absürd komedi dizisi, Tövbeler Olsun final yapıyor. Ağustos ayından beri ekranlarda olan Tövbeler Olsun, final kararı aldığını izleyicisi ile paylaştı. 9 Ağustos 2020'den beri TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve her yaşa her cinsiyete uygun olan komedi dizisi, final yapıyor. Ailelerin pazar akşamları keyifle izlediği Tövbeler Olsun dizisinin neden final yaptığı da merak edildi. Serdar Akar’ın yönetmen koltuğunda oturduğu ve Hasan Kaçan’ın senaryosunu kaleme aldığı Tövbeler Olsun bir anda final kararı aldı. Bir türlü istediği reytinglere ulaşamayan Tövbeler Olsun, 32. bölümü ile final yapmaya mecbur kaldı. Düşük reytingleri ile daha fazla ekranlarda kalamayan Tövbeler Olsun, 32. bölümü ile ekranlara veda edecek. TRT 1'in komedi dizisi, Tövbeler Olsun neden final yapıyor? Tövbeler Olsun neden bitiyor?Tövbeler Olsun Neden Final Yapıyor?

Oyuncu kadrosunda Çağla Irmak, Mert Carim, Serdar Badur, Duru Baykal, Batuhan Aydar ve Erkan Can gibi başarılı isimlerin yer aldığı Tövbeler Olsun dizisi final yapağını açıkladı. Yaz ayında başlayan ve sezonda da devam eden dizi, yaz aylarında başarı yakalamıştı. Ancak sezonun başlaması ve yeni dizilerin televizyon ekranına gelmesi ile birlikte, komedi dizileri reyting konusunda geride kaldı. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tövbeler Olsun dizisi, reyting yarışına daha fazla dayanamadı ve final yapma kararı aldı.

Çarşamba günleri yeni bölüm yayınlayan Tövbeler Olsun'un çarşamba günü pek çok rakibi var. Televizyon ekranlarında çarşamba günleri birçok başarılı ve iddialı dizi yer alıyor. Çarşamba günü yayınlanan dizilere baktığımızda; Kanal D ekranlarında reyting rekortmeni olan Sadakatsiz'in yer aldığını görüyoruz. Sadakatsiz'in yanı sıra Çarşamba akşamları televizyon ekranlarında ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman, TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir gibi diziler yer alıyor. Absürd komedi tarzında olan Tövbeler Olsun, sezon dizilerinin yanında ekranlara tutanamadı. Gün geçtikçe düşen reytingleri karşısında final yapma kararı aldı. Aldığı final kararı ile TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi, Tövbeler Olsun final yapacak.Tövbeler Olsun Ne Zaman Final Yapıyor?

TRT 1 ekranlarının aile boyu izlenen komedi dizisi Tövbeler Olsun, düşük reytinglerinden dolayı final yapıyor. Tövbeler Olsun izleyicicileri, dizinin ne zaman final yapacağını merak etti. Düşük reytingleri karşısında final kararı alan Tövbeler Olsun 32. bölümü ile final yapıyor. 32. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek olan Tövbeler Olsun 25. bölümünü yayınladı. Final için 7 bölümü kalan Tövbeler Olsun, Nisan ayında final yapacak.

Tövbeler Olsun Başka Kanala Geçer Mi? Devam Eder Mi?

Nisan ayında final yapması beklenen komedi dizisi, Tövbeler Olsun 32. bölümünü yayınladıktan sonra final yaparak ekranlara veda edecek. Ekranlara ve izleyicisine veda etmek için sayılı bölümü kalan Tövbeler Olsun, hızla finale gidiyor. Dizinin izleyenleri dizinin final kararından sonra araştırma yapmaya başladı. TRT 1 ekranlarının komedi dizisi, Tövbeler Olsun final yaptıktan sonra başka kanala geçer mi, başka kanalda devam eder mi merak ediliyor. Düşük reytinglerden dolayı biten Tövbeler Olsun, final yaptıktan sonra herhangi bir başka kanala geçmeyecek. Tamamen biterek, ekranlara veda edecek.