Tövbeler Olsun konusu nedir? Tövbeler Olsun oyuncuları kim? Tövbeler Olsun nerede çekiliyor? Tövbeler Olsun senaristi kim? Tövbeler Olsun final mi yapacak? Tövbeler Olsun oyuncu kadrosu? Tövbeler Olsun Namzet Horanta gerçek adı ne? Tövbeler Olsun gerçek a

Tövbeler Olsun konusu nedir? Tövbeler Olsun oyuncuları kim? Tövbeler Olsun nerede çekiliyor? Tövbeler Olsun senaristi kim? Tövbeler Olsun final mi yapacak? Tövbeler Olsun oyuncu kadrosu? Tövbeler Olsun Namzet Horanta gerçek adı ne? Tövbeler Olsun gerçek adları? Tövbeler Olsun Buğra kim?

TRT 1’de yayınlanan Tövbeler Olsun dizisinin yönetmenliğini Serdar Akar, senaristliğini ise Hasan Kaçan üstleniyor. Aile ve durum komedisi olan dizi farklı senaryosuyla yayınlandığı ilk günlerden bu yana Pazar akşamlarının popüler yapımlarından biri olarak ön plana çıkmaya devam ediyor. Özellikle dizinin takipçileri Tövbeler Olsun oyuncu kadrosunda kimler var, Tövbeler olsun konusu nedir gibi farklı türden araştırmalar yapmayı sürdürüyor. Her hafta sürpriz sahnelere ev sahipliği yapan dizi özellikle sahip olduğu zengin oyuncu kadrosu ile ilgi çekici yapımlar arasında bulunmayı başardı.

Tövbeler Olsun Oyuncuları


Tövbeler Olsun Oyuncuları arasında Güven Kıraç, Erkan Can, İpek Tuzcuoğlu, Çiçek Dilligil, Seda Türkmen, Cansu Kurgun, Kerem Muslugil, Naz Çağla Irmak, Sercan Badur, Batuhan Aydar, Kerem Muslugil ve Çiğdem Tunç bulunuyor. Zengin bir oyuncu kadrosu bulunan dizinin kadrosuna her geçen zaman yıldız isimler dahil olmaya devam ediyor. Bu bakımdan Tövbeler Olsun yeni oyuncuları kimler gibi sorularda bu süreçte sıklıkla araştırılıyor. Dizinin kadrosuna yeni isimler dahil olduğunda bunun duyurulması bekleniyor.

Tövbeler Olsun Konusu


Tövbeler Olsun Konusu ise başarılı ama pinti mücevhar imalatçısı olan Namzet Horanta’nın değişimi anlatılıyor. Bu değişimden kızının ve karısının etkilendiği anlatılırken, bu değişim sayesinde eski ortağı ve düşmanı olan Osman’la yolları kesişir. Kimi zaman güldüren, kimi zaman düşündüren sahnelere sahip olan dizide ilgi çekici bir olay örgüsü bulunuyor. Dizinin bir an olsun düşmek bilmeyen temposu ve sıcak hikayesi seyircilerin yapımı en popüler yapımlardan biri haline getirmesine neden oldu. Her geçen hafta sürpriz olaylara sahne olan dizide bu hafta nelerin yaşanacağı ise merakla bekleniyor.

Osman Necipli (Erkan Can)

Osman karakteri babacan, ailesine düşkün bir takı tasarımcısıdır. Beykoz’da kuyumcu dükkanı işleterek geçimini sağlar. İstanbul’a iki kuşak öncesi gelerek yerleşmişlerdir. Beykoz’da ailesi ile huzurlu bir hayat sürer.Naz Çağla Irmak (Aylin Necipli)

Osman ve Hülya’nın kızı olan Naz, aklı başında ve geleceğe dair planları olan bir kızdır. Babasını çok seven Naz babasını bilenen Namzet’e kinlenmiştir. İlerleyen zamanlarda Buğra’dan kaynaklı olarak pek çok sürpriz öğrenecektir.