Toyota sıfır faizle taksitli araç satın alımı kampanyasını duyurdu. Toyota Corolla Sedan, Yaris Cross ve Hilux gibi modellerde indirim yapıyor. Güncel otomobil fiyatları ve kaç taksit ile araç satışı yapılacağı haberimizde...

Toyota'nın araç satın alımını desteklemek için başlattığı faizsiz ödeme kampanyası dikkat çekti. Taksitli şekilde araç almayı düşünüyorsanız şirketin size özel tekliflerini değerlendirebilirsiniz. Kaç taksitle sıfır faizli araç kredisi veriliyor? Yüzde kaç nakit ödeme yapmak zorundasınız bu sorunun yanıtı haberimizde...

Araç sahibi olma hayalini kurarken ekonomik dalgalanmalarla boğuşan birçok Türk vatandaşı, bu hayalini ertelemek zorunda kalıyor. Ancak Toyota, Ekim ayında bu hayali gerçekleştirmek isteyenler için cazip tekliflerle karşımızda. Ekonomik zorlukların araç alım kararlarını etkilediği bu dönemde, Toyota'nın sunduğu kampanya, birçok kişi için umut olabilir.

Sağlık Bakanlığı, Temizlik Görevlisi İşçi Alımı İçin Kapılarını Açıyor: 419 Kişiye İş Fırsatı! Sağlık Bakanlığı, Temizlik Görevlisi İşçi Alımı İçin Kapılarını Açıyor: 419 Kişiye İş Fırsatı!

toyotaaa3

250 Bin TL'ye Kadar 12 Ay Taksitli!

Ekim ayı için Toyota, Corolla Sedan'dan Yaris Cross'a kadar birçok popüler modelde özel fırsatlar sunuyor. Özellikle Corolla Sedan modelinin 180 bin Türk Lirası gibi başlangıç fiyatlarıyla sunulması ve 250 bin Türk Lirası'na kadar olan versiyonları için 12 aylık faizsiz kredi imkanı dikkat çekiyor.

Toyota'nın Hangi Modellerini Kapsıyor?

Bunun yanı sıra, Toyota'nın Corolla Cross Hybrid, Yaris Cross ve Hilux modelleri için sunduğu 12 aylık faizsiz kredi seçenekleri, sıfır kilometre bir araç sahibi olma planlarınızı hızlandırabilir. Bu avantajlı teklifler, tüm Toyota bayilerinde sizleri bekliyor. Ekim ayına özel Toyota kampanyasıyla, araç sahibi olma hayalinizi ertelememeniz için bir neden daha var!

toyotaaa2