TRT 1 Tozkoparan İskender 28 Şubat 2021 Pazar 12. bölüm fragmanı izle! Tozkoparan 12.

TRT 1 Tozkoparan İskender 28 Şubat 2021 Pazar 12. bölüm fragmanı izle! Tozkoparan 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 28 Şubat TRT Tozkoparan 12. bölüm fragmanı izle! Tozkoparan yeni bölümünde neler olacak? Tozkoparan 11. bölüm izle 21 Şubat Pazar!

Tozkoparan İskender her Pazar TRT 1 ekranında seyircileriyle buluşuyor. Yayınlandığı ilk günden beri sıkı bir takipçi kitlesine sahip olan dizi yayınlandığı günün ilgi çeken yapımları arasına giriş yaptı. Özellikle dizinin takipçileri Tozkoparan İskender 12.bölüm fragmanı yayınlandı mı, Tozkoparan İskender dizisinde yeni bölümde neler olacak gibi soruların cevabın sıklıkla araştırmaya devam ediyor. Gerek konusu gerekse oyuncularıyla iddialı bir yapıya sahip olan dizi hakkında tüm detaylar ise şu şekilde sıralanıyor.

Tozkoparan İskender 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı?


Tozkoparan İskender 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni fragmanı Tozkoparan İskender Youtube kanalı üzerinden izlenebilir. Ayrıca diziye dair diğer fragmanlar, özet görüntüler ve daha fazlasına da aynı kanal üzerinden erişim sağlamak mümkündür. Özellikle dizinin fragmanlarını zaman kaybetmeden görmek için kanala abone olmak yeterlidir.

Dizinin 12.bölümünde turnuva için okula gelen takımla gösteri maçı düzenlenir. Bu yarışta okullarını bir kişinin temsil edeceğini duyan çocuklar bu kişinin kim olduğuna karar verme konusunda anlaşmazlık yaşar. Nevzat ise Ayla’nın Salih Hoca hakkında bilgi toplayamayacağını düşündüğünden dolayı harekete geçmeye karar verir. Salih Hoca’yı bu sefer oldukça büyük bir tehlike beklemektedir. Yasemin ise annesinin sürekli Mete ile ilgilenmesini bir türlü kabul edemez. Zor günler geçirmekte olan Yasemin almış olduğu kararla bundan sonraki süreçte ailesini büyük bir endişeye sürükleyecektir.


Son Bölümde Neler Olmuştu?


Dedikoducu kanalı sosyal medyadan bir duyuru yaparak kip yarışması yapılacağını ilan eder. Kendisine gönderilen en iyi klip seçilecek ve kanal üzerinden yayınlanacaktır. Kasırga çok iyi bir klibe sahip olduklarından dolayı, yarışmayı rahat bir şekilde kazanacaklarını düşünür. Ancak Mavi Ay’ın önünde pek çok engel bulunur. Bu engellerden en büyüğü ise bir cep telefonunun olmamasıdır.

Diğer taraftan ise Rüya, İskender’in bir kimliğinin olmadığını ve Salih’in onu resmi evlat edinmediğini öğrenir. Bu durumu öğrendiğinde bundan rahatsız olan Rüya, İskender’in Salih’le kalmasının doğru olmadığını düşünerek zaman kaybetmeden harekete geçer. Tozkoparan İskender son bölüm bu şekilde gelişirken, dizide önümüzdeki bölümlerde neler olacağı merak konusu haline geldi.