Özellikle çocuklar tarafından çok sevilerek izlenen Tozkoparan İskender dizisi 3. sezonu ile TRT 1  ekranlarında fırtına estiriyor.

Ünlü Komedyen Kemal Kılıçdaroğlu'na Destek Veriyor Ünlü Komedyen Kemal Kılıçdaroğlu'na Destek Veriyor
Özellikle çocuklar tarafından çok sevilerek izlenen Tozkoparan İskender dizisi 3. sezonu ile TRT 1  ekranlarında fırtına estiriyor. İlk 2 sezonu Tozkoparan olan dizi 3. sezonunda ismini değiştirerek Tozkoparan İskender oldu. Tozkoparan İskender en son 21 Şubat pazar günü 11. bölümü ile ekranlara geldi. Peki 12 bölümde neler olacak?

Tozkoparan İskender dizisi her hafta pazar günleri izleyici ile buluşuyor. Fenomen dizi bazı haftalar sürpriz yaparak iki yeni bölüm peş peşe yayınlanıyor. Bu nedenle dizinin yayın saati değişiklik gösteriyor. Dizi severler tarafından yeni bölümün saati merak edilip,  heyecanla bekleniyor. Tozkoparan İskender dizisi bu hafta sonu 12. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. 28 Şubat Pazar günü saat 17:30'da  TRT'1 de yayınlanacak.

Tozkoparan İskender dizisinin yeni sezon kadrosunda eski isimler olduğu gibi yeni isimlerde bulunuyor. Çağan Efe Ak, Yusuf Gökhan Atalay, Burak Alkaş ,Defne Erşen, Deniz Erayvaz, Mert Erdoğdu Fırat Albayram, Sera Tokdemir, Tuana Naz Tiryaki, Esat Polat Güler, Yağız Kılınç, Ülkü Hilal Çiftçi, Leyla Kırşan, Muhittin Korkmaz, Esin Gündoğdu, Mehmet Emin Kadıhan ve Suna Selen gibi isimler bulunuyor. Süper kahraman olan İskender’i Çağan Efe Ak canlandırıyor.

Tozkoparan İskender 11. bölümde neler olmuştu?

İskender acı gerçekle yüzleşmiştir. Salih'in kendisini resmi evlat edinmediğini öğrenmiştir. Salih'in yanından gitme tehlikesi yaşayan İskender'e öğretmeni Rüya'dan beklenmedik bir teklif gelir. Rüya öğretmen İskender'i evlat edinmek ister.  Bu durum karşısında kararsız kalan İskender Mavi Ay'a danışır. Mavi Ay ise Salih ve Rüya'nın  evlenmesi gerektiği fikrini sunar. İkilinin evlenmesinde İskender etkin rol oynayabilecek mi?

Tozkoparan İskender 12. bölümde neler olacak?

Mavi Ay bir yandan İskender'e yardımcı olurken bir yandan da Kasırga ile uğraşmaya devam eder. Taygu Koleji'nde başkanlık seçimi vardır. Kasırga'nın adayı Tayfun iken Mavi Ay'ın adayı ise Arda'dır. Tayfun ve Arda kıyasıya rekabet içinde yarışacaklardır.  Peki yarışmayı kim kazanacak?

İskender ise muradına kavuşmuştur. Salih, Rüya'ya evlenme teklifinde bulunmuştur. Bunu öğrenen Giovanni ve yardımcısı Cengiz bu evliliğe engel olmak için elinden geleni yapacaktır. Peki bu evliliğe engel olabilecekler mi? Salih ve Rüya evlenebilecek mi? İşte bu soruların cevapları yayınlanan 12. bölümde ortaya çıkacak. Tozkoparan İskender 12. bölümü ile pazar günü saat 17:30'da ekranlara gelecek.