FOX TV'de büyük bir iddia ile yayınlanmaya başlayan Tozlu Yaka dizisinin ilk bölümü izleyiciyi adeta şaşkına çevirdi.

Ekran başındakiler tam da "işte orinal bir hikaye" derken, yaz klasiklerinin aksine konusu ve oyunculukları ile şaşırtırken, birden "yine mi?" dedirtti.

Gerçekten başarılı oyunculukların olduğu dizi maalesef hareketli ve heycanlı başlayışına yakışmayan bir klasiğe bağlanarak son dakikalarda kendine yazık etti.

Bildiğimiz zengin-fakir çatışmasını yine bildiğimiz kolejli öğrenciler-fakir öğrenciler hikayesi ile ekranlara taşıyan ancak bunu hareketli ve başarılı bir örgü ile yapan dizide tam da umutlanmışken bir Emre Kınay klasiği çıktı.

Tozlu Yaka Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Yapımcılığını NTC Medya'nın ve yönetmenliğini Semih Bağcı'nın üstlendiği Tozlu Yaka dizisinde Emre Kınay, Nilsu Berfin Aktaş, Tayanç Ayaydın, Dolunay Soysert gibi başarılı oyuncular yer alıyorken ve iki farklı dünyaya ait gençlerin, aralarındaki sınıf farkına rağmen geliştirdikleri dostlukları ve umutlarını kaybetmeme hikayeleri özgün bir şekilde konu alınacakken, birden başarılı oyuncu Emre Kınay'ın 2013 tarihinde rol aldığı "Güneşi Beklerken" hikayesini tekrardan izlemeye başladık.

Seversin Dizisinde İlginç İkilem! Tolga Tuna mı? Burak Yörük mü? Bir Yıldız Doğuyor! Final Kararı Boşa Çıktı! Seversin Dizisinde İlginç İkilem! Tolga Tuna mı? Burak Yörük mü? Bir Yıldız Doğuyor! Final Kararı Boşa Çıktı!

Tozlu Yaka nerede çekiliyor, Özel Yağızoğlu Koleji neresi? Tozlu Yaka dizisinin çekildiği yer! - Televizyon Haberleri

Yönetmenliğini Altan Dönmez'in yaptığı ve başrollerini Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bürsin, Yağmur Tanrısevsin, İsmail Ege Şaşmaz ve Ozan Osmanpaşaoğlu'nun paylaştığı gençlik ve drama türündeki dizi de Emre Kınay karşı karşıya gelen iki kız çocuğunun da babası rolündeydi ve ikinci kızının varlığını ise annesinin perişan ettiği yıllardan sonra öğreniyordu.

Güneşi Beklerken 1. Bölüm

İşte yeni yayınlanmaya başlayan Tozlu Yaka dizisindeki gizem ve heyecan da, ilk bölümün son dakikalarında Kaan Miraç Sezen'in canlandırdığı Ali karakterinin annesi rolündeki Dolunay Soysert'in, Ali'nin karşı karşıya geldiği Berk (Ulvi Kahvaoğlu)'in babası rolündeki Emre Kınay ile hesaplaşma sahnesinde bu klasiğin tekrar izleyici karşısına çıkartıldığını göstererek, izleyiciye "baydı artık" dedirtti.

Güneşi Beklerken 1. Bölüm Foto Galeri