Yönetmen koltuğunda Semih Bağcı’nın oturduğu Tozlu Yaka dizisi harika bir hikaye ile izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen dizinin hem konusu hem de oyuncu kadrosu oldukça ilgi topladı. Tozlu Yaka dizisi konusu, oyuncu kadrosu, nerede ve ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. İşte detaylar…

NTC Medya’nın yapımcılığını üstlendiği, Semih Bağcı’nın yönetmenliğini yaptığı Tozlu Yaka dizisi yaz dizisi olarak izleyenlerin karşısına çıkıyor. Dizinin hem konusu hem de oyuncu kadrosu oldukça beğenildi. Harika bir hikaye ile ekranlara gelecek olan Tozlu Yaka dizisi izleyenleri ekrana kilitleyeceğe benziyor. Dizi severler dizinin konusunu, oyuncu kadrosunu, nerede ve ne zaman yayınlanacağını şimdiden sorgular oldu. Merak edilenlerin hepsi haberimizin detaylarında…

Harp Okulu Öğrencileri Hakkında Beklenen Gerekçeli Karar Açıklandı! "101 Harp Okulu Öğrencisi Suçsuz" Harp Okulu Öğrencileri Hakkında Beklenen Gerekçeli Karar Açıklandı! "101 Harp Okulu Öğrencisi Suçsuz"

3 tam-1

Tozlu Yaka Dizisi Konusu Ne?

Yaz sezonunun başlaması ile dizi projelerinde de bir hareketlilik olduğunu görüyoruz. Yaz dizilerini art arda tanıtıldığı bu günlerde gündeme yepyeni bir dizi bomba gibi düştü. Dizi yaz dizileri arasında en iddialılar arasında yerini alacağa benziyor. Yönetmen koltuğunda Semih Bağcı’nın oturduğu Tozlu Yaka dizisi hem konusu bakımından hem de başarılı oyuncu kadrosu açısından oldukça ilgi topladı.

Merakla beklenen Tozlu Yaka dizisinin senaryosunu Yekta Torun kaleme alıyor. Dizinin hikayesi dizi severler tarafından oldukça beğenildi. Yaz dizisi olan Tozlu Yaka, iki farklı dünyaya ait gençlerin, aralarındaki sınıf farklılığına rağmen geliştirdikleri dostlukları ve umutlarını kaybetmeme hikayelerini konu alan dizi, gerilim nüansları ile de hikayeyi taçlandırıyor. Bu hikaye ile Tozlu Yaka dizisi yaz dizileri içinde en iddialılar arasında yer alacağa benziyor.

2_1280x720-16

Tozlu Yaka Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kim Var, Nerede ve Ne Zaman Yayınlanacak?

NTC Medya’nın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Semih Bağcı’nın oturduğu, senaryosunu Yekta Torun’un kaleme aldığı Tozlu Yaka dizisi başarılı oyuncu kadrosu ile de adından bahsettiriyor. Hikayesi ile büyük ilgi toplayan Tozlu Yaka dizisinde Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Aydın, Nur Yazar, Mira. Sezen, Ecem Çalhan, Ulvi Kahvaoğlu, Serra Pirinç, Çağla Şimşek, Can Bartu Aslan, Durukan Çelikkaya, Oğulcan Arman Uslu, Özgür Foster, Haktan Zavlak, Nebil Sayın, Egemen Almancı, Kadim Yaşar, Duygu Özşen ve Doğa Lara Akkaya gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Tozlu Yaka dizisi FOX TV ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Dizi yaz dizisi olup Haziran ayında ekranlara gelecek ve iyi sonuçlar alırsa yayınlanmaya devam edecek. Dizinin iyi sonuç alırsa 2022-2023 yeni sezonda da FOX TV ekranlarında olmayı sürdürecek. Dizi severler dizinin hem oyuncu kadrosunu hem de hikayesini beğenmiş görünüyor.