Fox Tv'nin gençlik drama suç konuşu yaz dizisi Tozlu Yaka rekor kırdı!

Bu yaz ekranları kışa çeviren dram suç temalı yaz dizilerinden Tozlu Yaka'dan büyük başarı geldi! Yazın en çok izlenen dizisi olan Tozlu Yaka dün akşam yayınlanan bölümüyle rekor kırdı! 

Başrollerinde genç oyuncular Ecem Çalhan, Ulvi Kahyaoğlu, Çağla Şimşek, Serra Pirinç, Can Bartu Arslan, Kaan Mirac Sezen gibi isimlerin yanı sıra kadrosunda Emre Kınay, Dolunay Soysert gibi isimlerin yer aldığı Tozlu Yaka dün akşam bayram arası sonrası yeni bölümüyle ekranlara geldi.

İçerisinde hem suç, hem mahalle, hem gençlik barındıran olmazsa olmaz zengin fakir dram dizisi Tozlu Yaka Türk izleyicisini beklenildiği üzere yakalamayı başardı.

Oyuncular Arasındaki Kriz Reytinglere Yansıdı! EGO Dizisi İçin Son Karar… Oyuncular Arasındaki Kriz Reytinglere Yansıdı! EGO Dizisi İçin Son Karar…

Tozlu Yaka dizisi bu yaz en çok izlenen dizi olmayı başarmıştı. Dizi bir rekor daha kırdı! 

Dizi genç oyuncuları ile dikkatleri üzerine çekerken ardı ardı başarı sağlmayı ihmal etmedi. Bu yazın moda konu temasında olan dizi rakiplerine büyük fark attı. 

Tozlu Yaka'dan Rekor!

62b9c7c1136acf48a9584394

Tozlu Yaka dizisi bu yazın en çok izlenen dizi olmayı başarmıştı. Diziden bir büyük başarı daha geldi!

Tozlu Yaka dizisi bu sezon oldukça düşük reyting oranları alan diziler arasında rekor kırdı. Bu yaz ilk kez bir dizi 5'li oranlarda reyting aldı! 

Tozlu Yaka dizisi dün akşam yayınlanan bölümüyle Total grubunda 5'li oranlarda reyting aldı! Dizi Ab grubun da ise 3'lü oranlar alarak 2022 yazınım en çok izlenen dizisi oldu.