Tozluyaka 3. bölümde şok detayların ortaya çıkacağı iddia ediliyor. İşte Vefa'nın katili

Tozluyaka 3. bölüm ile 18 Temmuz Pazartesi akşamı Fox TV ekranlarındaki yerini almaya hazırlanırken, Tozluyaka dizisinde gözden kaçırılan ayrıntıları sizler için bu haberimizde paylaşacağız.  Tozluyaka 3. bölüm fragmanının yayınlanması sonrasında Tozluyaka 3. bölüm izle detayları ile birlikte Tozluyaka dizisinde gözden kaçan detaylar haberimizde

Kıvanç Tatlıtuğ'un Eşi Öpüşme Sahnelerinden Rahatsız mı? Başak Dizer Serenay Sarıkaya Hakkında Ne Düşünüyor? Kıvanç Tatlıtuğ'un Eşi Öpüşme Sahnelerinden Rahatsız mı? Başak Dizer Serenay Sarıkaya Hakkında Ne Düşünüyor?

3. bölümü ile bu akşam bizlerle olan Tozluyaka dizisinde Vefa'nın binadan düştüğü sahnede Sırlar halen daha ortaya çıkmamış iken o anları dikkatle bakacak olursak Vefa'nın binadan düştüğü değil de onu arkadan birinin ittiğini saniye saniye izleyerek görebilmekteyiz.

Vefa'nın arkaya dönüp bakması ve o şekilde durması akabinde birinin aşağıya itip düşmesi kesinleşmiş iken Berk'in katil olabileceği ihtimali şu sıralar sosyal medyada ortaya atılan iddialar arasında. Uyuşturucunun etkisinde olan öğrenciler arasında bulunan Vefa'nın katili; Berk'in Hazal'a saldırdığını görmesi sonrasında Berk olabileceğini sizlere söyleyebiliriz. Kimi iddialarda da Vefa'nın Berk'i tehdit etmesi ve sonrasında da Berk'in intihar süsü vererek Vefa'yı aşağıya attığı söyleniyor

Gözden kaçan bir sahne de Vefa'nın babası Vefa'nın cenazesinde Berk'in babasının yakasındaki tozu attığı sahneler çok konuşulacağa benzerken, dizinin sonunun henüz ilk bölümdecaslında geldiğini görebiliyoruz.