Fox Tv'nin yaz dönemine damga vuran dizisi Tozluyaka dün akşam yeni bölümü ile ekranlara geldi. Ancak beklenmedik bir durum oldu!

Başrollerinde Dolunay Soysert, Emre Kınay, Serra Pirinç, Ulvi Kayhaoğlu, Kaan Miraç Sezen, Ecem Çalhan gibi isimlerin yer aldığı Tozluyaka dizisi dün akşam eğlenceli bir bölümle ekranlara geldi. Ancak beklenmedik sonuçlarla dizinin hayranları şokab uğadı.

Bu yazın en iyi reytinglerini alan Tozluyaka dizisi sezonun başlamasıyla da Pazar akşamı Kanal D'nin reyting rekortmen dizisi Yargı'ya karşı oldukça iyi bir duruş sergilemişti. Ancak dün akşam işler tersine döndü!

Tozluyaka dizisi dün akşam yeni haftasında oldukça eğlenceli bir bölümle ekranlara geldi. Dizinin hayranları sosyal medyada yine diziyi TT yapmayı başarırken reytinglerde beklenmedik bir oran aldı.

BEKLENMEDİK DÜŞÜŞ!

tozluyaka-8-bolum-full-izle-fox-tozluyaka-8-bolum-tek-parca-full-izle-son-bolum-20nq

Hasan Can Kaya, Ekrem İmamoğlu'na Destek Verdi: 'Sağduyuyla Güzel Günlere Kavuşmak Dileğiyle'" Hasan Can Kaya, Ekrem İmamoğlu'na Destek Verdi: 'Sağduyuyla Güzel Günlere Kavuşmak Dileğiyle'"

Tozluyaka dizisi dün akşam ekranlara gelen yeni bölümüyle reytinglerde oldukça gerilemiş bir oranla yarışta yer aldı. 

Fox Tv'nin yaza damga vuran dizisi Tozluyaka 30 Ekim 2022 Pazar günü reytinlerde hayal kırıklığı yaşadı. Tozluyaka dizisi Total'de 8. olurken AB'de 9. sırada kendisine yer bulabildi.