Yaz dönemine nefes kesen hikayesi ve başarılı oyunucluklar ile damga vuran Tozluyaka dizisi için beklenmedik bir karar şaşırttı. Günü değişmesi ile "erken final" söz konusu oldu.

Yekta Torun senaryosu ile yönetmen koltuğunda Semih Bağcı’nın oturduğu, başarılı dizi “Tozluyaka” dizisi, bundan böyle pazar günleri FOX Tv ekranlarında olacak ancak bu karar "ereken final" ihtimalini de güçlendirerek seyricisini üzdü.

Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın gibi birbirinden başarılı üç ismi setinde buluşturan Tozluyaka genç oyunuc Kaan Mirac Sezen'in de yıldızını parlatırken Yasak Elma’nın ekrana dönüşü nedeniyle gün değiştirmek zorunda kaldı.

Pazartesi günlerinin "en çok izlenen dizi" ünvanını elde tutan “Tozluyaka”, 28 Ağustos Pazar itibarıyla her pazar yeni bölümleriyle FOX ekranlarında yoluna devam edeceği açıklanırken akıllara pazar günleri hem Kanal D’de yayınlanan Yargı hem de TRT1’de ekrana gelen Teşkilat dizilerinin çok güçlü bir konumu olduğu geldi.

Altın Kelebek 2022 ‘En İyi Dizi Çifti’ Adayları Kimler Oldu? Adaylar Açıklandı! Altın Kelebek 2022 ‘En İyi Dizi Çifti’ Adayları Kimler Oldu? Adaylar Açıklandı!

Ekranlarda çok sevilen Tozluyaka dizisinin kış döneminde özlenen diziler Teşkilat ve Yargı karşısında vereceği savaş çok büyük olduğundan "erken final" riski şimdiden korkutmaya başladı.