Edin Visca’nın sözleşmesini dondurma kararıyla ilgili görüşmeler devam ediyor. Yıldız futbolcunun omuz kemiğindeki kırık nedeniyle yeşil sahalara dönüş tarihi Mart ayını bulabilir. Peki, Edin Visca’nın sözleşmesi dondurulacak mı? Abdullah Avcı, bordo mavili yönetimden ne istedi? İşte detaylar…

Edin Visca’nın Mart ayına kadar yeşil sahalardan uzak kalacak olması nedeniyle bordo mavili ekip yeni bir transfere imza atabilir. Sezon başında oyuncu kadrosuna 14 isim katan Trabzonspor, ara transfer döneminin en sessiz kulübü oldu.

edin-visca-1740441

Abdullah Avcı, Visca'dan Vazgeçmiyor

Edin Visca’nın boşluğunu doldurmak isteyen bordo mavili yönetim transfer görüşmelerine başladı. Teknik direktör Abdullah Avcı ise Başakşehir’den beri birlikte yol yürüdüğü Edin Visca’nın sahalara geri dönüşünü bekliyor. Tecrübeli teknik adam ve bordo mavili yönetim arasındaki görüşmelerde ortak karar alınamadı. Abdullah Avcı, eski öğrencisinin sözleşmesinin dondurulmasını istemiyor. Mart ayında sakatlığının sona ermesi beklenen Visca’nın takıma önemli katkılar sağlayacağını düşünen Abdullah Avcı, sözleşmesinin dondurulması kararına onay vermedi.

414x262-trabzonsporda-biyonik-adam-edin-visca-1645039226426

Mart Ayında Yeşil Sahalara Dönecek

Üst üste sakatlıklar yaşayan Edin Visca’nın da psikolojik olarak zor bir süreçten geçtiği öğrenildi. Yıldız futbolcu bir an önce bordo mavili forma ile yeşil sahalara geri dönmek istiyor. Trabzonspor yönetimi ile görüşen Edin Visca, sözleşmesinin dondurulması kararıyla ilgili tepkisini dile getirdi. Yıldız futbolcu tedavi sürecinin iyi geçtiğinin altını çizdi. Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun Edin Visca’nın psikolojik durumunu da göz önünde bulundurarak hareket etmesi bekleniyor. Sağlık ekibinden gelecek rapora göre sözleşmesinin dondurulması konusu yeniden masaya yatırılacak. Bordo mavili yönetim Edin Visca’nın da onay vermesi halinde yıldız futbolcunun lisansını yenilemeyecek.

414x262-trabzonsporda-edin-visca-bayrami-simdiden-maliyetini-cikardi-1644875438884

Trabzonspor’da Edin Visca’nın Boşluğu Dolduruluyor

Geçtiğimiz sezon Süper Lig’de şampiyonluk sevinci yaşayan Karadeniz Fırtınası’nda hareketli günler yaşanıyor. Sezona mutlak şampiyonluk hedefi ile başlayan Trabzonspor, üst üste kötü sonuçlar almıştı. Bordo mavili ekipte teknik direktör Abdullah Avcı’nın takımdan gönderileceği yönünde haberler çıktı. 2022 FİFA Dünya Kupası’na verilen arayı iyi değerlendiren teknik heyet ve oyuncular açılışı Fenerbahçe maçı ile yaptı. Ezeli rakibini sahasında mağlup eden Trabzonspor, moral depolamayı başardı. Trabzonspor’un Yunan futbolcusu Anastasios Bakasetas ve Mısırlı futbolcu Mahmoud Trezeguet’in performanslarının yükselmesi belirleyici oldu. Süper Lig’de 35 puanla 5’inci sırada yer alan Karadeniz temsilcisi, Ziraat Türkiye Kupası’nda da çeyrek final maçına çıkacak.

trabzonspor-edin-visca-1738530_2

Trabzonspor yönetimi ara transfer döneminde fırsat transferlerine yönelecek. Edin Visca’nın durumuna göre transfer yapacak olan bordo mavili yönetim; scout ekibi ile yakın çalışıyor. 21 yaş altındaki futbolcuları takip eden Trabzonspor scout ekibinin çalışmalarına hız verdiği öğrenildi. Uzun vadeli yatırım yapmak isteyen bordo mavili yönetim, yabancı oyuncu transferi yapacak.

Madison Beer ifşa görüntüleriyle gündemde! Adı Kenan Yıldız ile aşk haberlerine karışmıştı! Madison Beer ifşa görüntüleriyle gündemde! Adı Kenan Yıldız ile aşk haberlerine karışmıştı!