Trendyol Cüzdanım çöktü mü? Trendyol Cüzdanım neden hata veriyor? Trendyol Cüzdanım ödemesi yapmak isteyen kullanıcılar bu soruların yanıtını merak ediyor.

Trendyol Cüzdanım neden hata veriyor? Ünlü online alışveriş platformu Trendyol, geçtiğimiz yıllarda platform üzerinden ödeme yapılan Trendyol Cüzdanım kanalını aktif etmişti. Ancak bugün Trendyol cüzdanım kullanarak ödeme yapmak isteyen kullanıcılar hata mesajı ile karşı karşıya kaldı. Peki Trendyol Cüzdanım Çöktü mü? Trendyol Cüzdanımı neden hata veriyor?

Dev online alışveriş platformu Trendyol'da sorunlar bitmiyor. Trendyol'un ödeme platformlarından olan Trendyol Cüzdanım üzerinden ödeme yapmak isteyen kullanıcılar bugün hata mesajları ile karşı karşıya kalıyor. Birçok kullanıcı Trendyol cüzdanım üzerinden ödeme yaptıktan sonra banka hesaplarından paranın tahsil edildiğini ancak Siparişin oluşmadığını söylüyor. Peki Trendyol Cüzdanım Çöktü mü? Trendyol Cüzdanım neden hata veriyor?

Trendyol Cüzdanım çöktü mü?

Trendyol'un kolay ödeme uygulamalarından olan Trendyol Cüzdanım çöktü mü? Trendyol Cüzdanımı üzerinden ödeme yapmak isteyen kullanıcılar bugün hata mesajları ile karşı karşıya kaldı. Birçok kullanıcı ödemeyi işlemini yaptıktan sonra siparişin oluşmadığını belirtirken banka hesaplarından da paraların tahsil edildiği bilgisini verdi. Trendyol Cüzdanım uygulamasından ödeme yapmak isteyen ya da cüzdanın bölümüne girmek isteyen kullanıcılar “Beklenmeyen bir hata oluştu” mesajı ile karşı karşıya kalıyor. Konu hakkında Trendyol'dan henüz bir açıklama yapılmadı.

Gözden kaçırmayın

En Sonunda Kürsüden de Söylendi: "Ülke Elden Gidiyor!" Ve CHP Halka İndi... En Sonunda Kürsüden de Söylendi: "Ülke Elden Gidiyor!" Ve CHP Halka İndi...

Çekilen tutar iade edilecek

Sosyal medyada gündeme gelen olayla ilgili olarak bazı kullanıcılar Trendyol Asistan ile iletişime geçtiklerini ve banka hesaplarından tahsil edilen ancak sipariş oluşmayan tutarların iade edileceğini bildirdi. Şu anda Trendyol Cüzdanım bölümü hiçbir şekilde çalışmıyor. Trenndyol’un konu ile ilgili açıklama yapması bekleniyor.